Dienas ziņas

Valsts darba inspekcija: pašlaik nevakcinētos nedrīkst atlaist

Dienas ziņas

Eksperti pārtrauc sadarbību ar valdību

RPP pastiprināti kontrolē Covid-19 ierobežojumu ievērošanu

Rīgas pašvaldības policija pastiprināti kontrolē Covid-19 ierobežojumu ievērošanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Rīgas pašvaldības policija (RPP), negaidot valdības lēmumus, jau no 6. oktobra pastiprināti kontrolē epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu Rīgā.

Policija uzrauga sejas masku valkāšanu, pulcēšanās un citu ierobežojumu ievērošanu visos publiskajos objektos – tirdzniecības, izklaides vietās un sabiedriskajā transportā. RPP priekšnieks Juris Lūkass norādīja, ka policija galvenokārt strādā preventīvi.

"Protams, ir jāsaprot, ka katrā no šiem manis pieminētajiem objektiem policijas darbinieks nevarēs atrasties. Un pilnīgi loģiski ir tas, ka mūsu uzdevums ir, pirmām kārtam, strādāt preventīvi. Tātad informēt iedzīvotājus par šo noteikumu ievērošanas nepieciešamību un, protams, atsevišķos gadījumos arī piemērot administratīvā pārkāpuma ietekmēšanas līdzekļus," skaidroja Lūkass.

Par Covid-19 ierobežojumu neievērošanu likumā paredzēti sodi. Piemēram, saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu, par sejas masku nelietošanu tur, kur tas ir nepieciešams, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 50 eiro. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti