Panorāma

Kampaņa «Supervaronim nepazust!»

Panorāma

MTG pārdošana pabeigta

Pēc traģēdijas pamet amatu

Pēc nelaimes gadījuma baseinā amatu atstāj olimpiskā centra «Ventspils» vadītājs

Pēc Ventspils mazajā peldbaseinā notikušā traģiskā negadījuma, kad peldēšanas nodarbības laikā gāja bojā mazs zēns, amatu atstājis olimpiskā centra "Ventspils" valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, informēja olimpiskā centra Sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma.

Dalībnieku ārkārtas sapulcē, kurā piedalījās olimpiskā centra īpašnieki - Latvijas Olimpiskā komiteja un Ventspils pilsētas dome -, izskatīts Boitmaņa iesniegums ar lūgumu atstādināt viņu no valdes locekļa un vienlaikus valdes priekšsēdētāja amata. Dalībnieku sapulce Boitmaņa lūgumu ir atbalstījusi. Boitmanis iesniegumu ar lūgumu atstādināt viņu no amata iesniedzis pēc nelaimes gadījuma olimpiskā centra "Ventspils" peldbaseinā.

Ar dalībnieku sapulces lēmumu olimpiskā centra "Ventspils"" valdes priekšsēdētāja amats līdz nākamajam dalībnieku sapulces lēmumam uzticēts līdzšinējam uzņēmuma izpilddirektoram Jurģim Liepājniekam. Tas, kad varētu notikt nākamā dalībnieku sapulce, pašlaik neesot zināms - parasti dalībnieku sapulces tiek sasauktas ne biežāk kā pāris reižu gadā.

Boitmanis olimpiskā centra "Ventspils" valdes priekšsēdētāja amatu pildīja kopš 2001.gada. Kā norādīja Dūma, savas profesionālās darbības laikā viņš veicis būtisku ieguldījumu sporta attīstībā pilsētā un reģionā, veicinājis daudzu pasaules līmeņa sportistu izaugsmi, darbojies starptautiski nozīmīgu sporta pasākumu organizatoriskajās komitejās, profesionāli vadījis lielu sporta infrastruktūras objektu izveidi. 2012.gadā Boitmanis par savu ieguldījumu sportā saņēmis Ventspils pilsētas balvu.

Kā ziņots, 4.oktobrī Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka mazajā peldbaseinā peldēšanas apmācības nodarbības laikā noslīka četrus gadus vecs zēns. Pēc Latvijas Televīzijas rīcībā esošas neoficiālās informācijas, ko apstiprinājuši vairāki avoti, bojā gājušais zēns nodarbības laikā lūdzis atļauju doties uz tualeti, ko arī saņēmis. Atgriežoties no labierīcībām, zēns, trenerim neredzot, ielēcis baseinā. To, ka baseina dziļajā galā zem ūdens kaut kas atrodas, pēcāk pateikusi cita nodarbības dalībniece, kāda četrus gadus veca meitene.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt