Partiju apvienībā «Jaunā Vienotība» iestājusies Jēkabpils reģionālā partija

Partiju apvienībā "Jaunā Vienotība" iestājusies Jēkabpils reģionālā partija, sestdien apstiprināts apvienības kopsapulcē.

Apvienību tādējādi pašlaik veido piecas partijas - "Vienotība", "Kuldīgas novadam", "Tukuma pilsētai un novadam", "Valmierai un Vidzemei" un tagad arī Jēkabpils reģionālā partija.

Partiju apvienības "Jaunā Vienotība" valdes priekšsēdētājs un premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš pauda gandarījumu, ka apvienība pašlaik pārstāvēta visā Latvijā.

Tā kā joprojām nav skaidrs, kāda būs partiju sadarbība, sestdien notiekošajā "Vienotības" domes sēdē un partiju apvienības "Jaunā Vienotība" biedru kopsapulcē sarakstu līderi vēl netika nosaukti. Pasākumā klātesošie diskutēja par vēlēšanu programmu.

"Vienotības" priekšsēdētājs Arvils Ašeradens atzina, ka ka sarunas ar "Latgales partiju" turpinās un ir sagatavots sadarbības līguma uzmetums.

Apvienības valdē šodien ievēlēts Jēkabpils reģionālās partijas līderis Leonīds Salcevičs, kā arī "Vienotības" pārstāvis Jānis Reirs. 

KONTEKSTS: 

Sestdien, 16.jūnijā, notiek partiju apvienības "Jaunā Vienotība" kopsapulce. Apvienību veido piecas partijas - "Vienotība", "Kuldīgas novadam", "Tukuma pilsētai un novadam", "Valmierai un Vidzemei" un tagad arī Jēkabpils reģionālā partija.

13. Saeimas vēlēšanas norisināsies 6.oktobrī.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti