Lai novērstu negadījumu risku, «Tukuma piens» plāno pārbūvēt produktu padeves līniju

Lai turpmāk neatkārtotos tādi negadījumi kā pagājušajā nedēļā, kad no uzņēmuma “Tukuma piens” Tukuma pilsētas kanalizācijā noplūda divarpus tonnas saldā krējuma, uzņēmums sācis projektu produktu padeves līniju pārbūvei.

"Tukuma piens" pārstāvis Armands Artihovičs par sistēmu uzlabošanu pēc krējuma noplūšanas kanalizācijāLaura Dzērve
  „Tukuma piens” noskaidrojis, ka saldā krējuma noplūde naktī notikusi, jo darbinieks nepareizi saslēdzis vārstus, un saldais krējums ieplūda kanalizācijā un nonāca attīrīšanas iekārtās. Pēcāk Valsts vides dienests atzina, ka videi draudus notikušais neradīs.

  “Kļūda tika ātri novērsta, jo cilvēki saprata, ka ir nepareizi noslēgti vārsti. Pārslēdzot vārstus, noplūde bija nekavējoties pārtraukta, un krējums kanalizācijā vairs negāja. Ilgstoši tas vienkārši nevarēja notikt,” saka uzņēmuma pārstāvis Armands Artihovičs. Viņš stāsta, ka nākotnē, lai šādi gadījumi neatkārtotos, ir sākta padeves līniju pārbūve. Jaunā sistēma ļaus ātrāk pamanīt nepareizi saslēgtas sistēmas.

  Ziņots, ka Tukuma pilsētas kanalizācijas sistēmā ceturtdienas, 2.novembra, naktī nonāca 2,5 tonnas saldā krējuma, radot traucējumus pilsētas attīrīšanas iekārtu darbībā.  

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti