Panorāma

M.Kučinska valdības gads: ekonomika

Panorāma

PVD mini zoo iesaka nelaist apmeklētājus

«KPV LV» piesaka startu pašvaldību vēlēšanās

«KPV LV» biedru sapulcē spriež par vēlēšanām, bet kandidātus vēl nesauc

Partijas “KPV LV” biedru kopsapulcē, kas pulcēja vairāk nekā divsimt dalībnieku, politiskā spēka priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš veltīja kritiku partiju pametušajiem cilvēkiem. Kopsapulcē arī tika grozīti partijas statūti, samazinot valdi un reizē palielinot tās pilnvaras. Tāpat tika nosaukta virkne pašvaldību, kurās "KPV LV" grasās startēt vēlēšanās, taču sarakstu līderus vēl neminēja.

Kā ierasts, Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītās partijas "KPV LV" biedru sapulce trīs stundu garumā aizritēja diezgan emocionālā gaisotnē. Taču medijos publiskotās ziņas par finanšu pārkāpumiem un nodokļu nemaksāšanu noalgotiem palīgiem Kaimiņš sanākušajiem biedriem neskaidroja. Tā vietā viņš veltīja kritiku partiju pametušajiem biedriem, kā arī pasmējās par citām mediju ziņām par viņu.

Nopietnāku gaisotni sapulcei piešķīra partijas statūtu grozīšanas lēmumi. Daļai biedru nepatika, ka valdes locekļu skaits no deviņiem tiks samazināts līdz pieciem, turklāt valdes pilnvaras tiks palielinātas, tai ļaujot iecelt revīzijas un ētikas komisiju locekļus.

Iebilžu cēlāji uzstāja, ka tādējādi būtisku jautājumu izlemšana tiek nodota nevis visiem biedriem, bet šaurai partijas vadības grupai.

Par izmaiņām gan tika nobalsots – partijas vadības ieceres varēja pieņemt arī tāpēc, ka pašam Kaimiņam bija papildu 64 balsu pilnvaras balsot neatnākušu biedru vārdā.

Sapulcē arī tika nosauktas vairākas pašvaldības, kurās “KPV LV” grasās kandidēt gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, taču par līderiem vēl nesprieda. Kaimiņš vien teica, ka par sarakstiem vēl nav domāts un ka tos iesniegs pēdējā brīdī. Reģionu pārstāvjiem pēc lakoniskām uzrunām deva vienotu solījumu.

Tomēr Kaimiņš vairs neuzstāja, ka pats kandidēs uz Ventspils domi,

veidojot konkurenci tās tradicionālajam, bet no amata pienākumiem atstādinātajam mēram Aivaram Lembergam (Zaļo un zemnieku savienība/ "Latvijai un Ventspilij").

Partijas valdē tika iecelta arī uzņēmēja Linda Liepiņa, kas plašāk kļuva zināma ar valsts institūciju kritiku medijos.

Kaimiņa partijas reitings janvārī bija 6,2%, iepriekš vēstīja Latvijas Televīzija, atsaucoties uz SKDS datiem.

Ziņots, ka lielākās pārmaiņas "KPV LV" piemeklēja pirms pāris mēnešiem, kad no partijas aizgāja vairāki biedri. Viens no tiem Ilmārs Poikāns jeb Neo šonedēļ  vērsies  Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu izmeklēt Kaimiņa darbības un iespējamo nelikumīgo partijas finansēšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti