Rīta Panorāma

Intervija ar ekonomikas ministru Ralfu Nemiro

Rīta Panorāma

Intervija ar Tomu Pastoru par ārpolitikas aktualitātēm

Intervija ar Rīgas mēru Oļegu Burovu

Burovs skeptisks par «Tīrīgas» dalību jaunajā atkritumu apsaimniekošanas konkursā

Rīgas mērs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai”) ir skeptisks par 20 gadu monopola tiesības ieguvušā, bet Konkurences padomes iebildumu dēļ darbu tā arī neuzsākušā uzņēmuma “Tīrīga” iespējamo dalību jaunajā atkritumu apsaimniekošanas konkursā.

Kopsabiedrība "Tīrīga"

Kopsabiedrību "Tīrīga" veido divu atkritumu apsaimniekotāju "Clean R" un "Eco Baltia vide" kopīgais uzņēmums "CREB Rīga" un pašvaldības uzņēmums "Getliņi EKO".

Burovs LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka “Tīrīgas” līgums ir iesaldēts, bet, ja to šobrīd izbeigtu, būtu jāmaksā “diezgan liela soda nauda”-  vairāki simti tūkstošu eiro.

Bet uz to, ka "Tīrīga" varētu startēt jaunajā konkursā, “es skatos ļoti skeptiski”, atzina mērs.

KONTEKSTS:

Jaunu konkursu dome plāno izsludināt, jo iepriekšējo ieceri par publiskās privātās partnerības uzņēmuma darbību monopola apstākļos 20 gadu garumā apturēja Konkurences padome.

Jaunu konkursu par atkritumu apsaimniekošanu sludinās uz septiņu gadu termiņu, pilsētu sadalīs četrās zonās, viens  uzņēmums varēs pretendēt ne vairāk kā uz trīs zonām. Zonas varētu būt sadalīts pa Brīvības ielu un Pārdaugavā pa Ulmaņa gatvi.

Pagaidām Rīgā ir spēkā  ārkārtējā situācija atkritumu apsaimniekošanā, un no 15. septembra Rīgā atkritumus izved pēc ārkārtas situācijas pagaidu plāna.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti