Ārsts deputāts Abu Meri nav deklarējis zāļu firmas apmaksāto braucienu uz kongresu Spānijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Ārsts gastroenterologs un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri ("Vienotība") nav deklarējis zāļu firmas pērn apmaksāto braucienu uz kongresu Spānijā. Šis brauciens Abu Meri kā valsts amatpersonai bija jānorāda savā deklarācijā.

Latvijas Radio raidījums "Īstenības Izteiksme" vēsta, ka pērn farmācijas firma apmaksājusi ārsta braucienu uz kongresu Spānijā. Kopējais farmācijas firmas atbalsta apjoms sasniedzis 1555 eiro. Abu Meri valsts amatpersonas deklarācijā materiāls atbalsts braucienam uz konferenci Spānijā nav norādīts.

"Tas man nebija prātā, ka man jādeklarē, ka es kaut kur gāju, mani aicināja un es nemaksāju par to reģistrāciju. Es nedomāju par to. Nopietni. Es nezinu, vai tas ir pārkāpums arī," Latvijas Radio raidījumā "Īstenības Izteiksme" atzina ārsts deputāts.

Valsts ieņēmumu dienests atbildē Latvijas Radio raidījumam norādīja: amatpersonai jānorāda pārskata periodā gūtie visu veidu ienākumi, tātad arī saņemtais materiālais atbalsts no farmācijas firmas.

Latvijas Radio izpētījis, ka pērnajā gadā Abu Meri devies uz savas nozares kongresu Spānijā, Barselonā, kur pavadīja četras dienas. Reģistrāciju kongresam, ceļu un izmitināšanu aptuveni 1500 eiro apmērā samaksāja farmācijas firmas "Ipsen Pharma” pārstāvniecība Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti