Akcijā «Paēdušai Latvijai» saziedotais palīdzēs 2097 ģimenēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Labdarības akcijā “Paēdušai Latvijai” nokomplektētas 6293 pārtikas pakas, kas ļaut palīdzēt 2097 trūkumā nonākušām ģimenēm ar maziem bērniem, pensionāriem un invalīdiem, informē akcijas rīkotāji.

Šogad visaktīvāk akcijā piedalījušies rīdzinieki, sagādājot 2269 pārtikas pakas, savukārt no reģionu pilsētām visaktīvāk ziedojuši rēzeknieši – 633 pārtikas pakas.

Salaspilieši sagatavojuši 425 pārtikas pakas, Tukumā saņemtas 210 pārtikas pakas, savukārt Ventspilī – 201. Atsaucīgi šoreiz bijuši vidzemnieki, kopumā labdarībai ziedojot 1861 pārtikas pakas.

Pārtikas pakā pircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušies ievietot ilgi uzglabājamus produktus – makaronus, auzu pārslas, griķus, kā arī dažādus gaļas, zivju un dārzeņu konservus. Tāpat bija cilvēki, kuri ikdienas pārtikas produktiem klāt vēl bija pievienojuši kādu gardumu – šokolādi, konfektes, cepumus, par ko īpaši priecāsies bērni. Daži pircēji paciņām bija pievienojuši arī rotaļlietas, siltus cimdiņus un zeķītes bērniem.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Katru gadu palīdzība tiek sniegta vairāk nekā 15 tūkstoš trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem.

“Paldies ikvienam, kurš ziedoja pārtikas pakas un iesaistījās akcijas rīkošanā. (..) Lai gan varētu šķist, ka pārtikas paka ir mazs atbalsts, tomēr ģimenei, kura to saņem, tas nozīmē ļoti daudz. Paciņa ne tikai ļauj pagatavot gardu maltīti, bet arī kalpo par emocionālu atbalstu grūtā dzīves brīdī,” norāda “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti