Rīta Panorāma

DAGAMBA rīko pirmo crossover mūzikas festivālu Baltijā skatītājiem laivās

Rīta Panorāma

No eksperimenta mājas virtuvē līdz eksportam uz 30 valstīm

Zēlandes iedzīvotāji plašā pulkā vakariņo pludmalē

Zēlandes iedzīvotāji plašā pulkā vakariņo pludmalē

Covid-19 dēļ vairums pasākumu atcelti vai pārcelti uz citu laiku. Sabiedriskā dzīve daudzviet ir ierobežota, bet tas licis pasākumu organizatoriem kļūt radošākiem. Piemēram, Dānijā uzrīkots pasākums diviem tūkstošiem cilvēku, vienlaikus ievērojot visus drošības pasākumus.    

Dānijas salas Zēlandes ziemeļos vakariņas norisinājās kuplā skaitā. Ieradušies nevis daži desmiti, bet vairāki simti cilvēku. Kopumā divi tūkstoši vakariņu baudītāju aizņēmuši aptuveni septiņus kilometrus pludmales.

“Amizanti, ka nekad neesam redzējuši, ka kāds uz pludmali atnestu galdiņu. Tas ir atļauts, bet cilvēki ir tik slinki, ka nav to darījuši. Tagad ir iemesls to darīt,” atzina pasākuma organizators Pīters Baidners.

“Tas ir lieliski. Laikapstākļi ir patīkami, mums nav par ko sūdzēties,” vietējiem medijiem sacīja pasākuma apmeklētāja Līna Dīdriksena.

 Covid-19 laika ieviestie ierobežojumi gan tiek ievēroti. Galdiņi cits no cita atrodas aptuveni 25 metru attālumā. Tādējādi apmeklētāji var baudīt kopīgo maltīti, ievērojot drošību.

Pasākums iemantojis tādu atzinību, ka vēl aptuveni tikpat liels skaits gaida iespēju piedalīties nākamajā reizē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti