Polijas volejbolisti sagādā saviem faniem prieku un izcīna Eiropas bronzu

Lieliskā cīņā, kuru krāšņoja pilnās tribīnes fanu, svētdien Eiropas čempionāta bronzas medaļu izcīnīja Polijas izlase, kura ar 3-0 (25:22, 25:16, 25:22) uzvarēja Serbijas volejbola valstsvienību.

Polijas izlase ļoti ātri veica trīs punktu izrāvienu, bet drīz vien rezultāts izlīdzinājumās un cīņa turpinājās sīvi par katru punktu. Seta izskaņā Polija atkal izrāvās vadībā ar trīs punktu pārsvaru. Ar Polijas uzvaru 25:22 arī mājiniecei uzvara pirmajā setā.

Pirmā seta spilgtākās epizodes

Otrajā setā poļi turpināja "uguņot", ātri vien panākot lielisku atrāvienu. Loģiska arī pārliecinošā uzvara setā ar 25:16.

Pēc lieliski aizvadītā otrā seta Polijas volejbolisti ļāva pretiniekiem spēlēt līdzvērtīgi, sākot pieļaut kļūdas. Bet pie 9:6 jau komfortabla vadība. Bet pie 16:16 rezultāts uz tablo atkal izlīdzinājās. Polijas volejbolistiem padevās lieliskas serves, un trīs punkti pēc kārtas atkal ļāva justies komfortabli. Līdzjutēji turpināja dzīt savu komandu uz priekšu. Un uzvara setā ar 25:22, un setos ar 3-0.

Polijas pilsētā Katovicē Polijas volejbola izlase sestdien pusfināla spēlē piedzīvoja pārsteidzošu zaudējumu, ar 1-3 (25:17, 30:32, 16:25, 35:37) Slovēnijas izlasei.

Savukārt Serbijas volejbolisti sestdien nevarēja atrast nopietnus argumentus spēlē pret jauno un uzvarētgribošo Itālijas izlasi, atzīstot pretinieku pārākumu ar 1-3 (27:29, 22:25, 25:23, 18:25).

Zelta fināls Slovēnija – Itālija jau plkst. 21.20 tiešraidē LTV7 un LSM.lv.