Sports / Volejbols
VIDEO: Pludmales volejbolista Toča ģimenei mājupceļš no Ēģiptes prasa četras dienas
No treniņnometnes Ēģiptē aprīļa beigās mājās atgriezās Latvijas pludmales volejbolisti, viņu vidū arī Edgars Točs, kurš par iespaidiem garajā ceļojumā kopā ar ģimeni caur Vāciju un Baltkrieviju padalījās Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". Kamēr divu bērnu ģimene nonāca mājās, ceļotājiem bija gan jānakšņo lidostā, gan jāpavada garas stundas automašīnā. 
Volejbolists Egleskalns: Francijas čempionāts noslēdzies bez uzvarētāja, turpinājuma nebūs
Latvijas volejbolists Hermans Egleskalns turpina uzturēties Francijā un pandēmijas apstākļos vairāk laika velta ģimenei, bet viņa pārstāvētā komanda "Tours Volley-Ball" laukumā šosezon vairs nedosies, jo Covid-19 dēļ nacionālais čempionāts vairs neturpināsies. Francijas čempionāts noslēdzās bez uzvarētāja noteikšanas, neklātienes sarunā Latvijas Televīzijā otrdien teica Egleskalns. 
Graudiņas un Kravčenokas treneris: Galvenā problēma būs atrast motivāciju treniņiem
Ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm nodrošinājušās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka martā darīja zināmu, ka dueta galvenais treneris turpmāk būs Andris Krūmiņš. Koronavīrusa pandēmijas ietekmētajā situācijā viņš par lielāko izaicinājumu uzskata pāra motivēšanu treniņiem, kuru augļus sacensībās varētu redzēt tikai nākamgad.
Pieredzējušais pludmales volejbolists Pļaviņš: Nākamā sezona man nebūs pēdējā
Pēc Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanas uz 2021.gadu par vienu no iespējamajiem zaudētājiem pandēmijas izraisītajā situācijā mēdza uzskatīt Mārtiņu Pļaviņu, tomēr pieredzējušais pludmales volejbolists Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" apliecināja, ka par karjeras beigšanu nedomā. Maijā Pļaviņam būs 35 gadu jubileja, kas nekādi neietekmē viņa raudzīšanos vēl tālākā olimpiskā nākotnē uz 2024.gadu Parīzē.
Pludmales volejboliste Kravčenoka: Gribu, lai olimpiāde ir ar līdzjutējiem un visiem spēcīgākajiem atlētiem
Kornavīrusa Covid-19 izplatības dēļ nule kā pārceltas pat olimpiskās spēles, kurām kvalificējušies bija arī vairāki Latvijas atlēti. Šo sportistu vidu ir arī viena no Latvijas vadošajām pludmales volejbolistēm Anastasija Kravčenoka, kas pārī ar Tīnu Graudiņu pērn izcīnīja ceļazīmi uz Tokijas spēlēm. Sarunā ar LSM.lv sportiste atklāja, ka olimpiādes pārcelšanā viņa saskata vairākus plusus.
Latvijas pludmales volejbolistiem pietrūkst turnīru un darbības mērķa
Japānas valdības un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) pēkšņais lēmums pārcelt Tokijas olimpiskās spēles uz 2021.gadu gadu pagaidām radījis vairāk jautājumu nekā atbilžu. Sporta pasaule ir apstājusies pandēmijas dēļ, nav zināms pat aptuvens Tokijas spēļu norises laiks, un gatavošanās ir miglā tīta, kas raisa bažas Latvijas Radio aptaujātajiem pludmales volejbolistiem, kam ceļazīme uz Tokiju jau ir nodrošināta.
Jaunākie
Interesanti