Sports / Volejbols
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Stiprāki nekā jebkad iepriekš. Ventspilī startē Latvijas pludmales volejbola čempionāts
Latvijas pludmales volejbola čempionātā nedēļas nogalē Ventspilī risināsies pirmais no sezonas pieciem posmiem, kas pulcējis visus labākos gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Nekad iepriekš nacionālajā čempionātā nav bijis tik spēcīgs sastāvs, turklāt konkurenci mājiniekiem radīs arī vairāki ļoti meistarīgi kaimiņvalstu dueti, LSM.lv pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes loceklis Kaspars Timermanis.
Latvijas volejbola izlases treneris Kēls: Vēlos, lai spēlētāji vairāk domātu
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība Eiropas čempionāta kvalifikācijai gatavojas treniņnometnē Rīgā izlases galvenā trenera Avo Kēla vadībā. Igaunijas speciālists Latvijas Radio pastāstīja, ka viņam ir savs ideālā volejbolista standarts, taču svarīgāka par fiziskajiem parametriem ir spēlētāja spēja domāt un īstajā brīdī improvizēt.
Latvijas volejbola izlase sāk gatavošanos, par spēlētāju pozīciju sadalījumu vēl jālemj
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība ar darbu treniņnometnē pirmdien sāk ceļu uz savu otro Eiropas čempionāta finālturnīru. Izlases galvenais treneris Avo Kēls, rēķinoties ar spēlētāju iespējām, no 27 iepriekš nosauktajiem kandidātiem izvēlējās 17 spēlētājus, kuri strādās fiziskās kondīcijas uzlabošanai. Kēla palīgs Guntis Atars paskaidroja, ka runāt par spēlētāju pozīcijām laukumā vēl ir priekšlaicīgi.
Pludmales volejboliste Graudiņa uz divriteņa gar piekrasti nobrauc no Jūrmalas līdz Liepājai
Gaidot vasaru, Eiropas čempione pludmales volejbolā Tīna Graudiņa dīkstāves periodā kopā ar draudzeni Paulīni uz divriteņiem sešās dienās nobrauca 350 kilometru no Jūrmalas līdz Liepājai. Visi lielie pludmales volejbola turnīri pandēmijas dēļ vasarā ir atcelti, tomēr Tīna Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka negrasās sēdēt dīkā un plāno gan nopietnus treniņus, gan dalību sacensībās.
Valstsvienības trenere Minusa: Volejbolistēm jāizlemj, cik nopietni ir plāni sportā
Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenā trenere Inguna Minusa uzskata par nozīmīgu izaicinājumu aizvest komandu līdz iepriekš nesasniegtiem panākumiem un otrdien Latvijā Televīzijā uzsvēra, ka valstsvienības kandidātēm jāizdara nopietna nākotnes mērķu izvēle. Trenere cer, ka spēlētājām būs skaidra izpratne par saviem plāniem volejbolā. 
Jaunākie
Interesanti