Sports / Volejbols
Volejbola izlases treneris Kēls: Negaidu superspēli
Latvijas sieviešu volejbola izlase jau aizvada pārbaudes mačus Igaunijā, trešdien uz kaimiņzemi devusies arī igauņu speciālista Avo Kēla trenetā izlase, kas aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Igaunijas valstsvienību, vēsta Latvijas Volejbola savienība (LVS).
Volejbola faniem būs jāiztiek bez spēļu baudīšanas klātienē
Igaunijas mediji ziņo, ka pārbaudes spēles starp Igaunijas un Latvijas volejbola izlasēm, kas aizritēs jau šonedēļ, nebūs iespējams klātienē vērot skatītājiem, vismaz ne Tartu. LSM.lv noskaidroja arī, ka Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas septembra sākumā risināsies Kiprā, arīdzan skatītāju klātbūtne tribīnēs ir maz ticama.
Latvijas volejbolistes pošas uz Igauniju bez līderes Levinskas
Ingunas Minusas trenētās valsts sieviešu izlases rindās uz eksāmenu Igaunijā brauc 18 spēlētājas. No 4. līdz 6. augustam Latvijas izlase Paidē aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Igaunijas valstsvienību, informē Latvijas Volejbola savienība. Diemžēl šajā pārbaudes spēļu ciklā būs jāiztiek bez izlases līderes Martas Kamēlijas Levinskas.
Pļaviņam/Točam revanšs «Saulkrastu kokteiļa» finālā nodrošina sezonā pirmo uzvaru
Turnīra galvenie favorīti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Saulkrastos ar 2:0 (21:17, 21:17) uzvarēja Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu divu visaugstāk izlikto komandu finālā Latvijas pludmales volejbola čempionāta trešajā posmā. Pļaviņš/Točs izcīnīja sezonā pirmo uzvaru un revanšējās galvenajiem sāncenšiem par zaudējumu iepriekšējā posma finālā.
Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš: Saulkrastos sestdienas vakars būs interesants
Pludmales volejbola turnīra "Saulkrastu kokteilis" pirmajā dienā spēles piektdien risinājās apakšgrupās, kur galvenie favorīti izcīnīja uzvaras, nodrošinot dalību ceturtdaļfinālā. Ar pirmo numuru izliktā dueta spēlētājs Mārtiņš Pļaviņš intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka sestdienas vakarā izšķirošās spēles izslēgšanas turnīrā skatītājiem būs ļoti interesantas.
Samoilovs pret Samoilovu – pludmales volejbolisti intervē viens otru
Samoilovu ģimene ir pludmales volejbola spicē – Genādijs Samoilovs ir 2019. gada labākais treneris, bet viņa dēli Aleksandrs un Mihails Samoilovi cīnās par augstiem sasniegumiem. Šoreiz brāļi mazliet neierastā ampluā – viens otru intervējot. No sākuma Mihails intervē vecāko brāli, bet vēlāk jautājumu krusa no Aleksandra. Izrādās, brāļiem ir 13 gadu starpība, un, kamēr viens spēlēja olimpiādē, otrs spēlējās ar skudrām.
Pludmales volejboliste Graudiņa visbiežāk rītu sāk ar auzu putru
Sportistiem ēdiens ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, arī Eiropas čempionei Tīnai Graudiņai, kurai  kabatā jau izpildīta olimpiskā kvalifikācija un kura pagājušās nedēļas nogalē kopā ar Anatsasiju Kravčenoku izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta posmā Jūrmalā.
Jaunākie
Interesanti