Sports / Volejbols
Eiropas čempionu tituli pludmales volejbolā Norvēģijai un Šveicei
Jūrmalā par Eiropas čempionēm pludmales volejbolā tika kronētas Šveices sportistes Joanna Haidriha/Anuka Verže Deprē, Bet vīru konferencē kontinenta trofeju mājup vedīs norvēģi Annešs Mūls/Kristians Sērums, kļūstot par Eiropas čempioniem jau trešo gadu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.
Volejbola federācijas prezidents: Izdarīsim visu izlases sagatavošanai Eiropas čempionātam
Latvijas Volejbola federācija (LVF) jau iepriekš pēc labākās sirdsapziņas strādāja valstsvienības sagatavošanai veiksmīgi pārvarētajai Eiropas čempionāta kvalifikācijai, bet pirms finālturnīra izdarīs visu iespējamo, lai komanda kontinenta spēcīgāko valstu konkurencē varētu parādīt maksimāli labāko sniegumu, sarunā Latvijas Radio teica LVF prezidents Jānis Buks.
Pludmales volejbolistes Brailko un Namiķe triumfē U-20 Eiropas čempionātā
Latvijas pludmales volejbola duets Varvara Brailko/Anete Namiķe svētdien Brno triumfēja Eiropas U-20 čempionātā. Turnīrā ar astoto numuru izliktais Latvijas duets Brailko/Namiķe finālmačā ar rezultātu 2-0 (21:15, 21:17) guva virsroku pār šveicietēm Anniku Stēli/Meniju Benteli, kuras bija izsētas ar sesto numuru.
Pēdējās negatīvās analīzes Graudiņai saglabā cerības startēt Eiropas čempionātā
Publiski 4. septembrī kļuva zināms, ka pludmales volejboliste Tīna Graudiņa pēc pozitīva Covid-19 testa kopā ar savu pārinieci Anastasiju Kravčenoku nevarēs mēneša vidū Jūrmalā aizstāvēt pērn izcīnīto kontinenta čempioņu titulu. Līdz sacensību sākumam ir mazāk nekā nedēļa, un Latvijas Volejbola federācija (LVF) vēl gaida Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) atzinumu, lai saprastu tālāko rīcību.
Latvijas volejbols zelta mirkļus piedzīvoja PSRS laikos
Vien pirms diviem gadiem igauņu speciālists Avo Kēls stājās pie Latvijas volejbola izlases stūres, un nu sapnis ir sasniegts – Latvija izcīnījusi ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Taču Latvijai volejbolā ir tradīcijas, un izcili sasniegumi bijuši arī iepriekš.
Latvijas volejbola izlases spēlētājs Ozoliņš: Bijām vienīgie, kas spāņus nenolauza
Latvijas volejbola izlases rezultatīvākais spēlētājs Atvars Ozoliņš “Sporta studijā” ieradās tieši no Kipras, kur izlase bija izcīnījusi svarīgu panākumu – ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru, un tas noticis pēc 25 gadu pārtraukuma Spēlētājs atzina – trīs mēneši, kas bija pavadīti, gatavojoties kvalifikācijai, nav pagājuši velti, un mērķis ir sasniegts.
Jānis Šmēdiņš volejbolu Norvēģijā uzspēlē stāvas klints smailē, vēlreiz atkārtot to nevēlas
Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš nedēļas nogalē bija redzams Norvēģijā tapušā video, kur viņš duetā ar mājinieku Andersu Berncenu Molu saspēlējas stāvas klints smailes spicē. Šmēdiņš pirmdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja, ka piedzīvotais lika pārvērtēt savas attiecības ar augstumu un vēlreiz atkārtot ko līdzīgu viņš diez vai vēlētos.
Jaunākie
Interesanti