Ikauniece-Admidiņa pēc lodes grūšanas atkrīt uz 20.vietu septiņcīņā pasaules čempionātā

Latvijas vieglatlētikas cerība Laura Ikauniece-Admidiņa sestdien Pekinā pēc pieticīga rezultāta lodes grūšanā atkāpās uz 20.vietu septiņcīņā pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Daudzīņnieces sestdien sacentīsies vēl vienā disciplīnā, bet sacensības pabeigs svētdien.

Ikauniece-Admidiņa pēdējā no trim mēģinājumiem lodi aizgrūda 12,71 metru, nopelnot 708 punktus par rezultātu, kas pusmetru atpaliek no viņas personiskā rekorda (13,22 metri). Lodes grūšanā Ikauniece-Admidiņa ierindojās 29.vietā un apsteidza četras konkurentes.

Pēc trim disciplīnām Ikaunieces-Admidiņas rēķinā ir 2742 punkti, savukārt līdere ar 2968 punktiem ir olimpiskā čempione Lielbritānijas daudzcīņniece Džesika Enisa-Hila.

Jau vēstīts, ka Ikauniece-Admidiņa pirmajā disciplīnā - 100 metru barjerskrējienā - ar personisko rekordu finišēja pēc 13,21 sekundes, kas viņai disciplīnā nodrošināja 6.vietu un 1093 punktus. Taču augstlēkšanā neizdevās sasniegt labāku rezultātu kā 1,77 metri, kas deva 941 punktu un 23.vietu disciplīnā. No personiskā rekorda Ikauniece-Admidiņa augstlēkšanā atpalika septiņus centimetrus. Pēc divām disciplīnām Ikauniece-Admidiņa ierindojās 15.vietā. 

Vēlāk sestdien daudzcīņnieces vēl mērosies spēkiem 200 metru skrējienā, savukārt svētdien startēs tāllēkšanā, šķēpmešanā un 800 metru skrējienā.

Kvalifikācijā kārtslēkšanā sestdien startē arī Mareks Ārents.

Latvijas izlasē startam pasaules čempionātā, kas ilgs līdz 30.augustam, ir iekļauti deviņi sportisti. Startēs arī Madara Palameika, Sinta Ozoliņa un Rolands Štrobinders šķēpa mešanā, Aiga Grabuste tāllēkšanā, Arnis Rumbenieks 50 kilometru soļošanā, Anita Kažemāka maratonā un Gunta Latiševa-Čudare 400 metru skrējienā. Čempionāta normatīvus izpildīja arī Jeļena Prokopčuka un Valērijs Žolnerovičs maratonā, taču viņi uz Pekinu neaizbrauca gaidāmā karstuma dēļ.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti