Skeletoniste Lelde Priedulēna sestdien Kēnigszē trasē izcīnīja 7.vietu pasaules čempionātā, kur latviete pēdējā braucienā spēja pakāpties augstāk rezultātu tabulā. Lelde sasniedza savu labāko rezultātu pasaules meistarsacīkstēs, jo siguldietei iepriekš nebija izdevies iekļūt labāko desmitā.

(papildināts ar video)
Trīs braucienu summā uzvarēja mājiniece vāciete Žaklīne Lelinga, kura finišēja pēc divām minūtēm un 35,35 sekundēm. Sudrabu ieguva 0,25 sekundes lēnākā uzvarētājas tautiete un līdzšinējā čempione Tina Hermane, bet par bronzas laureāti kļuva olimpiskā čempione Lielbritānijas skeletoniste Lizija Jarnolda, kura no uzvarētājas atpalika 0,73 sekundes.

Priedulēnu no uzvarētājas šķīra 1,61 sekunde.

Leldes Priedulēnas ceturtais brauciens

Pēdējā braucienā Priedulēna lieliski izbrauca trases kritiski svarīgās vietas un rezultātu tabulā pakāpās vienu pozīciju augstāk.

Leldes Priedulēnas trešais brauciens

Pēc dienas pirmā brauciena Priedulēna atkāpās uz 8.vietu. Brauciens nebija slikts, tomēr trases lejasdaļā ātrums arvien dzisa un pērnās sezonas pasaules junioru čempiones rezultāts arvien attālinājās no līderēm. Tāpat kā dienu iepriekš 23 gadus vecā Priedulēna braucienā dalīja septīto pozīciju.

Sportistes sacensības sāka piektdien, kad aizvadīja vienu ieskaitītu braucienu, pēc kura Priedulēna dalīja 7.vietu. Otrais brauciens netika pabeigts un tā rezultātus anulēja, jo pēkšņi uznākuša sniega dēļ braucējām bija ļoti atšķirīgas iespējas sasniegt labu rezultātu.

Pērn pasaules čempionātā Priedulēna Īglsas trasē, Austrijā, noslēdza labāko duci.

Jau ziņots, ka vīriešiem prāvu pārsvaru pirmajā sacensību dienā nodrošināja līderis Martins Dukurs, bet Tomass Dukurs noslēdza labāko astoņnieku. Vīriešiem trešais un ceturtais brauciens risināsies svētdien. Sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.