Kas jāmaina Latvijas sportā? - Pavedināšanas skandāls basketbolā: abas puses izklāsta savas versijas

Rodrigo Ābols pēc otrās pārbaudes spēles Latvija - Šveice

Latvijas regbija izlase Eiropas čempionāta spēlē atzīst favorītes Čehijas pārākumu

Latvijas vīriešu regbija izlase Rīgā Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu zonas spēlē pēc veiksmīga starta ar 7:43 piekāpās Čehijas izlasei.

Vienīgo piezemējumu Latvijas izlases labā guva Dimitrijs Fondo.

Spēles spilgtākie momenti

Spēles ievadā iniciatīvu ieguva Latvija, tomēr pāris kļūdas ar piespēlēm uz priekšu neļāva mājiniekiem pietuvoties piezemējuma zonai, līdz spēles astotajā minūtē Latvija caurlauza čehu aizsardzību, kas rezultējās ar Fondo piezemējumu. Roberts Davidsons sekmīgi izpildīja arī realizācijas sitienu, panākot 7:0.

Latvijas izlase veic piezemējumu

Ātri vien viesi metās rezultāta starpību samazināt, taču pie piezemējuma viņi netika, tomēr spēja realizēt sitienu pēc pārkāpuma, gūstot trīs punktus.

Turpinājumā Čehijas izlase turpināja aktīvi uzbrukt, kas beidzās ar piezemējumu. Realizācijas sitienā viesi pieļāva kļūdu, taču vadību ar 8:7 viņi pārņēma.

Latvijas izlase uzreiz centās vadību atgūt, taču sitiens no spēles bija nesekmīgs.

Mazāk nekā desmit minūtes pirms pirmā puslaika beigām Latvijas izlase izpelnījās vētrainus aplausus no skatītājiem, jo par mata tiesu izdevās paturēt čehus. Tomēr prieki Latvijas izlasi nebija ilgi, jo drīz vien parīs minūšu laikā čehi veica trīs piezemējumus, panākot 29:7 viesu labā.

Pēc pirmā puslaika komandas kapteinis Emīls Balodis teica, ka komanda var spēlēt labāk. Puslaika izskaņā tika pieļautas pāris sāpīgas kļūdas, ko pretinieki izmantoja. Kapteinis teica, ka nedrīkst nolaist rokas, jo priekšā vēl vesels puslaiks.

Puslaika intervija ar Balodi

Otrā puslaika ievadā Latvijas izlase apņēmīgi metās uz priekšu un ilgstoši atradās pretinieku laukuma pusē. Pie pizemējuma gan latvieši netika, savukārt viesi vienu no saviem uzbrukumiem pēc skaistas atspēles noslēdza ar piezemējumu, vēl vairāk palielinot savu pārsvaru.

Pēc spēles Ivo Kapiņš norādīja, ka izlase cīnījās godam. Lai gan rezultāts bija pagalam nepatīkams, spēlētājs norādīja, ka komanda aktīvi uzbruka. Viņš uzsvēra, ka komandai no šīs spēles jāpaņem tas labākais uz pēc nedēļās gaidāmo maču pret Ungāriju.

Kapiņa komentārs pēc spēles

Saruna ar Latvijas izlases treneri pēc zaudējuma

Pirms spēles izlases galvenais treneris Kristapas Staņa pauda, ka komanda nopietni strādājusi pirms fiziskās sagatavotības. Tāpat treneris norādīja, ka plāns ir spēli sākt agresīvi jau no pirmajām minūtēm.

Staņas komentārs pirms spēles

Latvijas izlase spēlē vienā grupā ar Čehiju, Luksemburgu, Moldovu un Ungāriju. Tieši čehi ir grupas līderi, kas uzvarēja visās četrās spēlēs.

Intervija ar Latvijas Regbija federācijas prezidentu Kārli Ventu

Latvijas izlase pēc trim mačiem tikusi pie pieciem punktiem, lai gan šī bija pirmā spēle, kas notika. Latvijas izlase saņēmusi tehnisko zaudējumu pret Moldovu un guvusi tehnisko uzvaru pret Luksemburgu.

Pēdējo grupas spēli Latvijas valstsvienība izbraukumā aizvadīs pret Ungāriju. Šis mačs paredzēts 5. maijā.