Svarīgi
Sadaļas
Sports / Regbijs
Pasaules kausa izcīņa regbijā iedvesmo sportistus Latvijā
Japānā vēl arvien planētas labākās regbija valstsvienības turpina cīņu Pasaules kausa izcīņā. Latvija par šāda līmeņa sacensībām pagaidām var tikai sapņot, tomēr notikumiem līdzi iespējams sekot LTV7 un LSM.lv. Sporta tiešraides arī iedvesmojušas interesentus izmēģināt regbiju Latvijā.
Taifūna dēļ regbija Pasaules kausa izcīņā atceļ divas spēles
Drošības apsvērumu dēļ sestdien nenotiks divas regbija valstsvienību spēles Pasaules kausa izcīņā, jo Tokijā un Japānas galvaspilsētai tuvos apgabalos iespējami taifūna "Hagibis" radīti būtiski traucējumi, ceturtdien vēstīja izdevums "Japan Times". Atcēla gan Anglijas un Francijas, gan Jaunzēlandes un Itālijas spēli, kas Eiropas dienvidu komandai liedz pēdējās cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.
Pasaules kauss regbijā: Divi ceturtdaļfinālisti zināmi, sešas vakances brīvas
Tikai Anglijas un Francijas regbija izlases ir simtprocentīgi garantējušas dalību Pasaules kausa ceturtdaļfinālā, bet atlikušās sešas izslēgšanas kārtas dalībnieces kļūs zināmas šonedēļ grupu kārtas spēļu noslēgumā. Daži favorīti ir ļoti tuvu tikšanai izslēgšanas spēlēs, tomēr izšķirošie punkti vēl nepieciešami arī vairākām regbija lielvalstīm.
Angļi iekļūst ceturtdaļfinālā, uzvar arī Austrālijas un Japānas regbisti. Spilgtākie mirkļi
Pasaules kausa ceturtdaļfinālā sestdien iekļuva Anglijas regbija izlase, kas ar 39:10 pārspēja Argentīnu un izcīnīja trešo uzvaru trijās spēlēs C apakšgrupā. Spēles lielāko daļu noraidījuma dēļ mazākumā aizvadījušajai Argentīnai pēc zaudējuma jārēķinās, ka turnīrs komandai beigsies grupas kārtas izskaņā. Uzvaras sestdien guva arī Austrālijas un Japānas izlases, uzlabojot izredzes uz dalību izslēgšanas spēlēs.
Japānas regbisti uzveic favorīti Īriju, uzvar arī Argentīna un Dienvidāfrika. Spilgtākās epizodes
Pasaules kausa finālturnīros nekad iepriekš tālāk par grupu kārtu netikusī Japānas regbija izlase sestdien savu līdzjutēju iedvesmota mājās ar 19:12 uzveica A apakšgrupas favorīti Īriju, kas pirms nedēļas vēl bija līdere pasaules rangā. Dienas pirmajā spēlē C apakšgrupā Argentīnas izlase ar 28:12 pārspēja Tongas valstsvienību, savukārt B apakšgrupā Dienvidāfrika ar 57:3 uzvarēja Namībijas regbistus. 
Jaunākie
Interesanti