Svarīgi
Sadaļas
Sports / Regbijs
Anglijas regbisti izdzēš Jaunzēlandes cerības, sasniedz Pasaules kausa finālu. Spilgtākie mirkļi
Disciplinētā un tehniski nevainojamā Anglijas regbija izlase sestdien Japānas pilsētā Jokohamā ar 19:7 uzvarēja galvenos favorītus jaunzēlandiešus Pasaules kausa izcīņas pusfinālā un pirmoreiz kopš 2007.gada nodrošināja dalību titula mačā. Jaunzēlandes valstsvienība šķīrās no izredzēm trešo reizi pēc kārtas iegūt Veba Elisa vārdā nosaukto trofeju un pēc nedēļas piedalīsies gandarījuma spēlē par 3.vietu.
Traumas un taktika ietekmē regbija Pasaules kausa pusfinālistu sastāvus
Regbija Pasaules kausa pusfinālistu sastāvus pirms nedēļas nogalē paredzētajām spēlēm ietekmēja gan spēlētāju traumas, gan treneru izvēlētā taktika, ceturtdien vēstīja BBC. Cīņā par vietu finālā sestdien Japānas pilsētā Jokohamā angļu pretinieki būs Jaunzēlandes regbisti, bet svētdien Velsa spēlēs pret Dienvidāfriku.
Pasaules kausa izcīņa regbijā iedvesmo sportistus Latvijā
Japānā vēl arvien planētas labākās regbija valstsvienības turpina cīņu Pasaules kausa izcīņā. Latvija par šāda līmeņa sacensībām pagaidām var tikai sapņot, tomēr notikumiem līdzi iespējams sekot LTV7 un LSM.lv. Sporta tiešraides arī iedvesmojušas interesentus izmēģināt regbiju Latvijā.
Jaunākie
Interesanti