Sports / Regbijs
Negaidīta izgāšanās Austrālijai, nebijis panākums Portugālei. Pasaules kausā regbijā gaida ceturtdaļ...
Negaidīta izgāšanās Austrālijai, nebijis panākums Portugālei. Pasaules kausā regbijā gaida ceturtdaļfināli
Pasaules kausa finālturnīrā regbija valstsvienības Francijā jau aizvadījušas 40 spēles, noskaidrojot astoņas komandas, kas cīņu par trofeju turpinās ceturtdaļfinālā. Grupu kārtā spilgtāko neveiksmi piedzīvoja Austrālijas izlase, pirmo reizi netiekot izslēgšanas spēlēs, taču finālturnīra pirmajā posmā pozitīvu pārsteigumu sarūpēja portugāļi.
Regbija kaislības: komanda «Livonia» sagaida lielo finālu
Regbija klubs "Livonia" pagājušās nedēļas nogalē devās uz Šauļiem, lai spēlētu Baltijas "TOP" līgas finālā. Lai gan tur komanda cieta zaudējumu Lietuvas vienībai "Vairas-kalvis-Jupoja", šis bija vēsturisks sasniegums. LTV raidījums "Sporta studija" ielūkojās regbija un šī brauciena aizkulisēs.
Intriģējošā Pasaules kausā regbijā sievietēm sagaida absolūtu skatītāju skaita rekordu
Jaunzēlandē sestdien, 8. oktobrī, sāksies Pasaules kausa regbijā sievietēm finālturnīrs, kur rīkotāji sagaida iepriekš nepieredzēti lielu skatītāju atsaucību, vēstīja aģentūra AFP. Turnīrs ar 12 valstsvienību dalību ilgs līdz 12. novembrim, galveno favorītu lomā startējot pašreizējai čempionei Jaunzēlandei un ierastajai finālistei Anglijai.
«Miesnieki/Ķekava» uzvar «Livonia» regbistus, teju nodrošina Latvijas čempionu titulu
Latvijas čempionāta galveno favorītu cīņā "Miesnieki/Ķekava" sestdien Upesciema stadionā ar 33:20 uzvarēja "Livonia" regbistus, teju nodrošinot valsts čempionu titulu. "Miesnieki/Ķekava" savus principiālos konkurentus uzveica otro reizi sezonā un ir labvēlīgā pozīcijā pirmās vietas saglabāšanai, jo divas spēcīgākās komandas spēlēs pret citiem pretiniekiem allaž krāj pārliecinošas uzvaras.