Dienas ziņas

Brīvdienās daudz noslīkušo

Dienas ziņas

Aicina atbalstīt bijušos ieslodzītos

Mūsu cerība Rihards Snikus Tokijai gatavs!

Paralimpietis Rihards Snikus Tokijai gatavs

Latvijas paraolimpieši pirmdien tikās ar savu patronesi, Valsts prezidenta kundzi Andru Leviti, lai pirms došanās uz Tokiju pārrunātu gaidāmās sacīkstes. Īpaši uztraucošas tās ir mūsu lielajai cerībai – Rihardam Snikum, kurš sava zirga King of the Dance mugurā izcīnījis sešas zelta medaļas sacīkstēs Eiropā un patlaban ir labākais savā jomā. Taču tālais ceļš uz Tokiju un gaidāmā karantīna nav viegla, jo zirgs ir īpaši emocionāls.

Paralimpiskais jātnieks Rihards Snikus un viņa zirgs King of the Dance jeb Dejas karalis Babītes staļļos rāda brīvās izvēles programmu. Tieši ar šo pašu programmu abi Tokijā aizstāvēs Latvijas karoga krāsas.

“Jūtamies pārliecināti par sevi un droši, dotajā brīdī mums ir labākie rezultāti Eiropā, bet paralimpiskās spēles ir milzīgs notikums. Un zirgi ir zirgi, mūsu zirgs ir ļoti emocionāls...” LTV atklāj Latvijas paraiejādes komandas vadītāja Darja Tihomirova.

Āhenā turpinās trenēties arī Rihards, bet jau 19. jūlijā zirgs izlidos no Beļģijas uz Tokiju.

Šis ir augstākais karjeras punkts gan jātniekam, gan trenerim, gan arī komandai. Pērn, kad tika paziņots par olimpiādes pārcelšanu, tas bijis trieciens – visu nācies pārveidot, bet tagad visi ir labākajā formā.

Atšķirībā no Riharda, citi mūsu paralimpieši vēl nav droši par savu dalību. Ir skaidrs, ka uz Tokiju dosies paralimpieši, kas pārstāvēs peldēšanu, vieglatlētiku un iejādi, bet jūlija vidū vajadzētu būt skaidrībai par pārējiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti