Sanhosē «Sharks» hokejisti pēdējie iekļūst Stenlija kausa pusfinālā

Sanhosē "Sharks" trešdien mājās ar 3:2 sērijā izšķirošajā septītajā spēlē uzvarēja Kolorādo "Avalanche" vienību un Stenlija kausa izcīņā iekļuva Rietumu konferences finālā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Sharks" bija pārāki ar 4:3.

Pēc savainojuma laukumā atgriezies Džo Pavelskis un Tomāšs Hertls jau pirmajā trešdaļā nodrošināja Sanhosē komandai divu vārtu pārsvaru. Lai gan pēdējās sekundēs pirms pārtraukuma soms Miko Rantanens rezultāta starpību samazināja, viņa tautietis Jonass Donskojs otrā perioda vidū atjaunoja "Sharks" divu vārtu pārsvaru. "Avalanche" spēja atbildēt tikai ar Taisona Džosta precīzu metienu pēdējās trešdaļas sākumā.

Cīņā par vietu Stenlija kausa finālā "Sharks" pretinieki būs Sentluisas "Blues". Sērijā pirmā spēle notiks sestdien Sanhosē.

Savukārt "Avalanche" kopš pārcelšanās no Kvebekas uz Kolorādo 1996.gadā vēl ne reizi nav uzvarējuši izslēgšanas turnīra sērijas septītajā spēlē izbraukumā, šoreiz piedzīvojot neveiksmi jau ceturto reizi.

Austrumu konferences finālā Karolīnas "Hurricanes" tiksies ar Bostonas "Bruins". Šī sērija sāksies jau ceturtdien Bostonā.