Bļugers rezultatīvi piespēlē «Canucks» uzvarā pirmajā spēlē NHL izslēgšanas turnīrā

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" svētdien mājās ar uzvaru 4:2 pār Nešvilas "Predators" sāka izslēgšanas spēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences ceturtdaļfinālā.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja pēdējo vārtu guvumā, pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pēc Bļugera noraidījuma Raiens O'Reilijs otrās trešdaļas vidū vairākumā otro reizi mačā vadībā izvirzīja "Predators", panākot 2:1, bet Vankūveras komanda atbildēja ar trim iemestiem vārtiem pēdējā periodā. Piuss Zuters 9. minūtē rezultātu izlīdzināja, Dakota Džošua tikai 12 sekundes vēlāk panāca mājiniekiem jau vienu vārtu pārsvaru, savukārt spēles priekšpēdējā minūtē Džošua pēc Bļugera piespēles vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Vankūveras "Canucks" - Nešvilas "Predators" spēles epizodes

Konferences pusfinālu sasniegs komanda, kas sērijā gūs četras uzvaras, saglabājot iespēju turpināt cīņu par Stenlija kausu. Nākamā spēle notiks otrdien Vankūverā.

Uzvaru svētdien guva arī Floridas "Panthers", kas bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska pieteikumā ar 3:2 pieveica Tampabejas "Lightning" pirmajā spēlē Austrumu konferences ceturtdaļfinālā.