Rīgas «Dinamo» turpina zaudējumu sēriju Helsinkos

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 3:2 izbraukumā piekāpās Helsinku “Jokerit” vienībai, gūstot jau astoto zaudējumu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Spēle iesākās cerīgi, līdz 15. minūtē par turēšanu ar nūju uz noraidīto soliņa sēdās Edgars Kulda. “Jokerit” jau pēc četrām sekundēm izvirzījās vadībā, Pekam Jormakam gūstot vārtus. Spēles 18. minūtē somu komandas pārsvars vēl palielinājās, jo precīzs bija Mika Niemi.

Otrā trešdaļa atkal iesākās ar noraidījumu rīdziniekiem, šoreiz par sitienu ar nūju savu komandu mazākumā atstāja Brendons Makmilans. Un atkal “Jokerit” izmantoja vairākumu, Niklasam Jensenam gūstot vārtus. Rīdziniekiem atspēlēties neizdevās, un ik pa brīdim tika gūti noraidījumi, taču šoreiz komanda spēja izturēt spēli mazākumā, noslēdzot otro trešdaļu ar rezultātu 0:3.

Noslēdzošajā trešdaļā gan spēles intriga atjaunojās. 53. minūtē vārtus guva Georgijs Pujacs, bet 56. minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Denijs Kristo. Taču divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām par klupināšanu tika noraidīts Pujacs, un rīdzinieki palika mazākumā, samazinot savas iespējas atspēlēties.

“Smaga spēle. Par vēlu pamodāmies un parādījām raksturu. Beigās jau labi cīnījāmies, bijām tuvu rezultāta izlīdzināšanai. Kārtējo reizi pārāk daudz pieļāvām mazās kļūdas. Saņēmām muļķīgus noraidījumus. Noraidīties pret tik labi spēlējošu komandu vairākumā ir pašnāvība,” pēc spēles “Dinamo” mājaslapā citēts viens no vārtu autoriem Kristo.

“Spēlējām vairākumā un gāju uz vārtiem. Bijām guvuši pirmos vārtus un centāmies gūt nākamos. Līdu uz vārtiem, un paveicās, jo pats tiku pie atlēkušās ripas,” spēlētājs komentēja savu vārtu guvumu.

Spēlētājs ir nemierā ar ieilgušo neveiksmju sēriju un nodēvēja to par nomācošu. “Ir jāsaņemas un spēli jāsāk ar tādu apņēmību kā šodien cīnījāmies mača izskaņā. “Ak Bars” komandu apspēlējām Rīgā. Kazaņā ir jāpārtrauc šī neveiksmju sērija.”

Šobrīd rīdzinieki ir pastarīši visā KHL, jo aizvadītajās 12 spēlēs gūtas tikai divas uzvaras un komandas kontā ir tikai pieci punkti. Pēdējo uzvaru guva rīdzinieki 28. augusta Hantimansijskā, papildlaikā izcīnot uzvaru 3:2 pret vietējo “Jugru”.