Rīgas «Dinamo» piedzīvo zaudējumu pret Minskas hokejistiem

Rīgas "Dinamo" pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgā ar 1:4 piekāpās Minskas "Dinamo", liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu vairākumā atklāja Vladislavs Jerjomenko, jau devītajā minūtē izvirzīdams viesus vadībā. Nepilnas trīs minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām precīzs bija Kirils Voroņins, un Minskas "Dinamo" ar cienījamo pārsvaru varēja doties uz ģērbtuvēm.

Otrajā trešdaļā Romāns Gorbunovs parūpējās, lai minskiešiem labā oma nepazustu, un rezultāts uz tablo jau bija 3:0 minskiešiem par labu. Otro periodu rīdzinieki noslēdza, paliekot mazākumā.

Vairākumu veiksmīgi trešās trešdaļas ievadā izmantoja Deniss Mosaļovs, panākot jau 4:0 minskiešu labā. Spēles noslēgums bija visai ass, abām komandām apmainoties noraidījumiem. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām gan rīdziniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību – to paveica Rudolfs Červenijs.

Rīgas "DInamo" ar 30 sakrātiem punktiem 38 mačos ierindojas KHL Rietumu konferences pēdējā jeb 12. vietā.