Rīgas «Dinamo» piedzīvo zaudējumu pirmajā mājas spēlē

Rīgas „Dinamo” desmitās kontinentālās hokeja līgas sezonas pirmajā mājas spēles trešajā periodā ielaida vārtus mazākumā, vairākumā un vienādos sastāvos, ar 1:3 piekāpjoties Maskavas „Spartak”, liecina organizatoru informācija.

Pirmās trešdaļas 15.minūtē ripu „Spartak” komandas vārtos raidīja Gunārs Skvorcovs, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts, jo „Dinamo” spēlētājs atradās vārtsarga laukumā. Arī otrajā periodā nevienai komandai rezultātu atklāt neizdevās.

Trešā perioda sākumā Lukas Radils mazākumā pārspēja Džastinu Pīteru, izvirzot vadībā viesu komandu. Nepilnas četras minūtes vēlāk skaitliskajā vairākumā Bens Maksvels dubultoja „Spartak” pārsvaru.  Vēl pēc divām minūtēm trešo ripu „Dinamo” vārtos raidīja Vjačeslavs Leščenko. Latvijas izlases vienīgos vārtus trešdaļas otrajā pusē guva Ņikita Jevpalovs.

Rīgas „Dinamo” iepriekš četrās izbraukuma spēlēs izcīnīja divas uzvaras, gūstot piecus punktus.

Nākamo spēli Sanda Ozoliņa vadītā vienība sestdien aizvadīs pret Maskavas „Dinamo”.