Pasaules kausa 3 zvaigžņu posma pamatturnīrs pludmales volejbolā

Pasaules tūres trīs zvaigžņu posma fināls pludmales volejbolā

Latvijas Dzelzceļa kauss. "Dinamo" - "Ak Bars"

Rīgas «Dinamo» paliek nepārspēta un uzvar «Latvijas Dzelzceļa» kausā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” svētdien ar 3:2 pārspēja Kazaņas „Ak Bars” pēdējā „Latvijas Dzelzceļa” kausa spēlē, liecina organizatoru informācija. Tādējādi Rīgas klubs palika nepārspēts, otro gadu pēc kārtas triumfējot turnīrā.

Vārtus „Dinamo” labā sameta Andris Džeriņš, Lauris Dārziņš un Brendons Makmilans.

Jau spēles otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džeriņš, taču Kazaņas klubs nepilnas minūtes laikā rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda izskaņā Dārziņš atjaunoja „Dinamo” pārsvaru, bet noslēdzošās trešdaļas vidū Makmilans to dubultoja. Pēdējos vārtus divdesmit sekundes pirms beigām guva „Ak Bars”, kas spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Abas vienības iepriekš turnīrā bija uzvarējušas ik spēlē, tādējādi šai cīņai nosakot šī gada uzvarētājus.

Šī bija kopumā ceturtā reize 11 turnīra gados, kad „Dinamo” izdevās triumfēt. Uzvaru dinamieši izcīnīja arī pirms gada.

„Latvijas Dzelzceļa” kauss ir tradicionāls pārbaudes turnīrs, kas ik gadu Rīgā risinās pirms KHL sezonas sākuma.