Nolans ar uzvaru atgriežas Bufalo «Sabres» galvenā trenera amatā

Teds Nolans pēc 16 gadu pauzes piektdien ar uzvaru atgriezās Bufalo "Sabres" galvenā trenera amatā, jo viņa vadītā komanda mājas spēlē ar 3:1 pieveica Toronto "Maple Leafs" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons uzvarētāju sastāvā ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (12:50), pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu, un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Pirmo reizi sezonā "Sabres" uzvarēja otrajā spēlē pēc kārtas.

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja "Maple Leafs" ar precīzu Trevora Smita metienu, taču līdz pārtraukumam Stīvs Ots panāca izlīdzinājumu, bet Markuss Folinjo izvirzīja Bufalo klubu vadībā. Trešo ripu jau spēles pēdējā minūtē tukšos Toronto kluba vārtos iemeta Kristians Erhofs. Abas komandas sestdien vēlreiz tiksies Toronto.

Nolana vadībā Bufalo klubs uzvarēja pirmo reizi kopš 1997.gada 9.maija. "Nevaru to aprakstīt vārdos. Tā bija diena, par kuru nezini, vai maz kādreiz vēl kas tāds atkārtosies. Tas bija patiešām emocionāli," pēc savas atgriešanās spēles teica Nolans, kurš arvien ir arī Latvijas valstsvienības galvenais treneris.

Austrumu konferencē "Sabres" vēl arvien ir pēdējā vietā ar 21 spēlē gūtām piecām uzvarām un 11 punktiem, taču līgas kopvērtējumā Bufalo klubs pameta pēdējo pozīciju un apsteidza Edmontonas "Oilers".