Latvijas U-18 izlases hokejisti sīvā cīņā pasaules čempionātā zaudē Krievijai

Latvijas U-18 izlases hokejisti sestdien Zviedrijā ar 1:5 piekāpās Krievijas vienaudžiem un cieta divās spēlēs otro neveiksmi pasaules čempionātā, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus Latvijai guva Raivis Ansons, kurš otrajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu, panākot 1:1.

Pirmo trešdaļu latvieši noslēdza ar minimālu deficītu 0:1, bet neveiksmīgi nospēlēja otrās trešdaļas vidū, kad Krievijas juniori nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus un nostiprinājās vadībā ar 3:1. Ceturtā ripa mača pēdējā minūtē ielidoja tukšos Latvijas vārtos, kad vārtsargu Artūru Silovu bija aizstājis laukuma spēlētājs.

Grupas turnīra turpinājumā Latvijas junioriem vēl jāspēlē pret slovākiem pirmdien un ASV hokejistiem - otrdien. Grupas četras labākās komandas pēc apļa izspēles iekļūs ceturtdaļfinālā, turpretim pēdējā vietā palikušie par vietas saglabāšanu elitē cīnīsies ar A apakšgrupas vājāko komandu. A apakšgrupā Ūmeo pilsētā spēlēs Kanāda, Somija, Čehija, Šveice un Baltkrievija.

U-18 pasaules čempioni kļūs zināmi 28.aprīlī.