Latvijas hokejisti zaudē čehiem priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms U-20 pasaules čempionāta

Latvijas U-20 hokeja izlase otrdien Kanādā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms starta U-20 pasaules čempionātā ar 3:6 zaudēja Čehijas vienaudžiem, informēja Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Vārtus Latvijas izlasē guva Darels Dukurs, Gustavs Ozoliņš un Roberts Cjunskis. Latvijas vārtu drošība tika uzticēta Kārlim Mežsargam, kuru trešajā periodā nomainīja Linards Lipskis.

Pēc otrās trešdaļas čehiem bija minimāls 3:2 pārsvars, tomēr trešajā periodā latvieši nepilnās divās minūtēs ielaida trīs ripas un atgūties vairs neizdevās.

Izlases galvenais treneris Artis Ābols pēc mača sarunā ar LHF atzina, ka spēle komandas sniegumā parādīja plānās vietas, par kurām jau iepriekš bija bažas. Taču bija arī pozitīvas iezīmes ar trīs vārtu guvumu, piebilda Ābols.

Saruna ar Arti Ābolu pēc spēles

U-20 pasaules čempionāts no 26. decembra līdz 5. janvārim risināsies Kanādas pilsētās Halifaksā un Monktonā. Latvijas izlase B grupā Halifaksā spēlēs pret ASV, Somiju, Šveici un Slovākiju. Ceturtdaļfinālā iekļūs pa četrām labākajām divu grupu komandām, bet piektās vietas īpašnieces cīnīsies par palikšanu elitē.

Latvijas junioriem pirmā spēle čempionātā būs 26. decembrī pret ASV. Dienu vēlāk pretinieki būs Šveices vienaudži, bet 29. decembrī pretim stāsies somi. Grupas turnīru Latvijas hokejisti noslēgs 30. decembrī pret Slovākijas izlasi. Līdz turnīra sākumam Latvijas izlase ceturtdien vēl aizvadīs pārbaudes spēli pret Vāciju.