Latviešu NHL derbijā Bļugera «Penguins» papildlaikā uzvar Balcera «Sharks»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) latviešu pārstāvēto klubu savstarpējā cīņā sestdien Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 2:1 pagarinājumā pieveica Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks". Bet Elvis Merzļikins tika nomainīts Kolumbusas "Blue Jackets" graujošā zaudējumā pret Floridas "Panthers" (2:9). Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 0:4 piekāpās Detroitas "Red Wings", liecina NHL informācija.

Bļugers uzvarā spēlēja 15 minūtes (15:23), no kurām trīs minūtes un 40 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 25% iemetienu. Viņš maču pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva pirmā perioda vidū, "Penguins" izlīdzinot rezultātu (1:1).

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis septiņus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Balcers spēlēja 14 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā veica divus metienus, guva komandas vienīgos vārtus, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku ripas un nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli Balcers noslēdza ar pozitīvu rādītāju +1.

Vārtus Balcers guva spēles ievadā pēc precīzas partnera piespēles vārtu priekšā.

Balcers atklāj spēles rezultātu

Šosezon Balcers guvis trīs vārtus un astoņas reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Merzļikins komandas zaudējumā atvairīja 11 no 15 metieniem jeb 73,3%. Latvietis tika nomainīts jau pirmajā periodā, kad rezultāts tapa 0:4.

Tikmēr uz maiņu nākušais Jūnass Korpisalo apturēja 31 no 36 metieniem jeb 86,1%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" mača momenti

Savukārt Girgensons savainojuma dēļ palika ārpus pieteikuma komandas zaudējumā. Plašāka informācija par sportista traumu plašāk netiek atklāta.

Bufalo "Sabres" un Detroitas "Red Wings" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 49 punktiem 37 spēlēs ieņem septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Trīs pozīcijas zemāk ar 35 punktiem 36 spēlēs ir "Blue Jackets", kamēr "Sabres" ar 28 punktiem 37 mačos ir 14. vietā. Rietumu konferences astotajā pozīcijā atrodas "Sharks", kas 39 spēlēs tikusi pie 42 punktiem.