Ķēniņa gūtie vārti palīdz ZSC «Lions» veikt pusceļu līdz Šveices čempionu zeltam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 1 mēneša.

Uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ar iemestiem vārtiem otrdien veicināja Cīrihes ZSC "Lions" uzvaru 2:1 viesos pār Klotenes "Flyers" Šveices čempionāta finālsērijas spēlē, informēja organizatori. Pirms nākamās spēles, kas sērijā līdz četrām uzvarām ceturtdien notiks Cīrihē, ZSC "Lions" ir vadībā ar 2:0.

Sērijas otrajā cīņā Ķēniņš divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1, kā arī saņēma divu minūšu noraidījumu, kas laukuma saimniekiem palīdzēja atklāt rezultātu.

"Flyers" vadībā izvirzīja Tomi Santala, bet Ķēniņš pirmās trešdaļas vidū atjaunoja neizšķirtu. Uzvaras vārtus viesiem trešajā periodā guva Raiens Kellers.

Līdzšinējās cīņas finālsērijā izvērsušās īpaši spraigas, jo uzvarētāja noteikšanā visu izšķīra vienu vārtu pārsvars. Pirmajā spēlē Cīrihes klubs uzvarēja ar 1:0. Ja ZSC "Lions" spēs uzvarēt visās četrās pirmajās spēlēs, sērija beigsies jau sestdien. Ja čempiona noteikšana ieilgs, Šveices čempionu titula īpašnieka noteikšana var turpināties līdz 26.aprīlim.