Hokejists Balcers atdod rezultatīvu piespēli un veicina «Sharks» uzvaru NHL mačā

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Sanhosē "Sharks" ar 2:0 uzvarēt Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 16 minūtes un 37 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:26) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet padeva vienu rezultatīvu piespēli un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Spēli viņš pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Balcers asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā otrā perioda vidū. Liepājnieks raidīja ripu vārtu virzienā, kur tā skāra partneri Timo Meieru un lidoja vārtu tīkliņā.

Balcers tiek pie rezultatīvas piespēles

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers 21 spēlē guvis divus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Spēles spilgtākie momenti

Sanhosē vienība ar 23 punktiem 21 spēlē pašlaik ieņem devīto vietu NHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "haizivis" aizvadīs otrdien, izbraukumā spēlējot ar Ņūdžersijas "Devils".