Hokejists Bļugers ar rezultatīvu piespēli veicina «Penguins» uzvaru; Šilova «Canucks» zaudē

Ar rezultatīvu piespēli sestdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Sentluisas "Blues". Zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Artūra Šilova Vankūveras "Canucks", kas ar 1:3 zaudēja Bostonas "Bruins". Uzvaru sestdien guva arī Kolumbusas "Blue Jackets", kas bez Elvja Merzļikina ierindā ar 6:5 uzvarēja Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 38 sekundes, no kurām teju četras (3:56) skaitliskajā mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva trešā perioda 15. minūtē, tobrīd rezultātam kļūstot 2:1. Bļugers ripu ieveda zonā un atstāja to priekšā Markusam Petersonam, kurš ar teicamu metienu to raidīja pretinieku vārtos.

Bļugers asistē vārtu guvuma

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Pitsburgas "Penguins" un Sentluisas "Blues" spēles epizodes

Šilovs komandas zaudējumā atvairīja 32 no 34 metieniem jeb 94,1%.

Vēl viena ripa tika raidīta tukšos Vankūveras komandas vārtos, turklāt ar vārtu guvumu izcēlās Bostonas komandas vārtsargs Līnuss Ulmarks.

Vankūveras "Canucks" un Bostonas "Bruins" mača spilgtākie momenti

Kolumbusas komandas uzvarā Merzļikins pildīja rezerves vārtsarga lomu.

"Blue Jackets" vārtus sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 42 no 47 metieniem jeb 89,4%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Edmontonas "Oilers" spēles svarīgākie notikumi

Panākumu ar 3:0 sestdien guva arī Tampabejas "Lightning", kas uzvarēja Detroitas "Red Wings". Tampas sistēma ir arī Rūdolfs Balcers, taču liepājnieks NHL nav spēlējis kopš novembra kad guva pleca traumu. Turpinājumā viņš tika nosūtīts uz vienības fārmklubu.

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 78 punktiem 58 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 5. vietā. Trīs pozīcijas zemāk ir "Penguins", kas 58 spēlēs iekrājusi 65 punktus. Austrumu konferences pēdējā 16. vietā atrodas "Blue Jackets", kas 59 mačos tikusi pie 43 punktiem. Rietumu konferences 12. vietā ir "Canucks", kas 59 spēlēs tikusi pie 51 punkta.