Hokejista Girgensona «Sabres» pieveic pagājušās sezonas čempionus; uzvar arī Bļugers

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Giregensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 4:2 izbraukumā pieveica pašreizējos Stenlija kausa ieguvējus Kolorado "Avalanche". Panākumu ar 4:2 guva arī Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins", kas savā laukumā pieveica Floridas "Panthers". Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ar 4:1 pieveica Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jakcets". Nedz Balcers, nedz Merzļikins šajā spēlē laukumā nedevās, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons komandas uzvarā spēlēja deviņas minūtes 37 sekundes, no kurām 32 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet uzvarēja 67% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Visas spēles garumā mājinieki izpildīja 42 metienus pa "Sabres" vārtiem, uz ko Bufalo vienība atbildēja ar tieši uz pusi mazāk jeb 21 metienu.

Citā spēlē Bļugers uz ledus bija 13 minūtes (13:08), no kurām teju trīs minūtes (2:50) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus un uzvarēja 55% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pitsburgas komandai šī bija septītā uzvara pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Floridas "Panthers" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā Merzļikins pildīja otrā vārtsarga lomu, spēli noraugoties no rezervistu soliņa.

Spēlē nepiedalījās ar Balcers, kas ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ laukumā nav devies kopš 25. novembra.

Tampabejas vienībai šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas. Pēdējo 15 spēļu laikā "Lightning" guvusi 12 panākumus.

Tampabejas "Lightnig" un Kolumbusas "Blue Jackets" spēles svarīgākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 40 punktiem 30 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā. Uz papēžiem pingvīniem min "Lightning", kas 29 spēlēs iekrājusi 39 punktus. Tikmēr "Sabres" ar 30 punktiem tikpat spēlēs ir 12. vietā, bet "Blue Jackets" ar 22 punktiem 29 mačos ir pēdējā – 16. vietā.

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs sestdien, viesojoties pie Bostonas "Bruins". Tā būs agrā spēle, kas sāksies 20.00 pēc Latvijas laika. Vēlāk sestdien "Lightning" izbraukumā tiksies ar Monreālas "Canadiens", bet "Sabres" – ar Arizonas "Coyotes". Dienu vēlāk "Penguins" viesosies pie Karolīnas "Hurricanes".