HK «Rīga» pret MHL debitantiem izcīna sezonā pirmo uzvaru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 8 mēnešiem.

Sezonā pirmo uzvaru Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) piektdien guva HK "Rīga", kas mājās ar 2:0 uzveica turnīra debitantus Krasnodaras "Berkuti Kubaņi", informēja rīkotāji. Mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda aizvadīs vēl divas cīņas.

Uzvarētājiem vārtus "Arēnā Rīga" guva Rūdolfs Maslovskis un Nikolajs Jeļisejevs, bet vārtos nepārspēts palika Nils Grīnfogels.

Spēlē pret Zigurda Podziņa pārstāvēto komandu laukuma saimniekiem pirmajā trešdaļā neizdevās atklāt rezultātu, kas nemainījās arī otrā perioda sākumā, kad HK "Rīga" vairāk nekā pusminūti spēlēja piecatā pret trim pretiniekiem. Taču līdzko viesi bija izcietuši sodu, Maslovskis no tuvas distances guva pirmos vārtus, ko tiesnesis ieskaitīja pēc videoieraksta izpētes.

Savukārt pēdējās trešdaļas 5.minūtē Jeļisejevs realizēja skaitlisko vairākumu un divkāršoja mājinieku pārsvaru, kas saglabājās līdz cīņas izskaņai.

Jau vēstīts, ka sezonas pirmajā spēlē HK "Rīga" trešdien "Arēnā Rīga" ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Balašihas HK MVD vienībai. Mājas spēļu sērijas turpinājumā HK "Rīga" svētdien tiksies ar MHL iepriekšējās sezonas finālistiem Maskavas "Krasnaja armija", bet otrdien vēl mērosies spēkiem ar pašreizējiem čempioniem Maskavas MHK "Spartak".

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām.

HK "Rīga" hokejisti MHL aizvada piekto sezonu, bet komandas galvenā trenera amatā debija ir Ronaldam Ozoliņam, kurš pērn asistēja Leonīdam Tambijevam.