HK «Rīga» pārliecinoši revanšējas Sanktpēterburgas klubam MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 6 mēnešiem.

HK "Rīga" ar 9:0 svētdien Piņķos sagrāva Sanktpēterburgas "Serebrjanije Ļvi" vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) divīzijas divu vājāko komandu spēlē un revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi, liecina rīkotāju informācija. Ar trīs vārtu guvumu izcēlās Rodrigo Ābols.

Nepārspēts HK "Rīga" vārtos palika Salvis Balandīns, bet Rūdolfs Maslovskis mājinieku uzvaru kaldināja ar divu vārtu guvumu.

Pirmajā trešdaļā HK "Rīga" panāca trīs vārtu pārsvaru, tuvojoties otrā perioda beigām, rezultāts pēc Kārļa Ozoliņa metiena kļuva 4:0, bet vēl piecas ripas viesu vārtos nonāca pēdējā trešdaļā.

Jau vēstīts, ka sestdien ar 3:1 abu komandu cīņā pārāki bija  "Serebrjanije Ļvi" hokejisti.

Ziemeļrietumu divīzijas turnīra tabulā HK "Rīga" atguva priekšpēdējo -9.- vietu un par vienu punktu ir priekšā "Serebrjanije Ļvi" vienībai. Rīgas "Dinamo" jauniešu komandai 22 spēlēs ir astoņas uzvaras un 27 punkti. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.