HK «Rīga» no Ukrainas atgriežas ar uzvaru

HK "Rīga" pirmdien Ukrainā ar 2:1 uzvarēja Doņeckas "Molodaja Gvardija" hokejistus izbraukuma sērijas pēdējā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja rīkotāji. Abi vārti HK "Rīga" bija uzbrucēja Edgara Kurmja rēķinā.

Kurmis sešas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām pielaboja ripu mājinieku vārtu priekšā un atklāja rezultātu. Tuvāk otrā perioda beigām Kurmis nodrošināja HK "Rīga" divu vārtu pārsvaru, kad izpildīja tālu plaukstas metienu. Taču vēl līdz pēdējam pārtraukumam "Molodaja Gvardija" hokejists Vladimirs Čerdaks cīņā Nila Grīnfogela vārtu priekšā rezultāta starpību samazināja.

Pēdējā trešdaļā par kautiņu līdz spēles beigām noraidīja Krišu Lipsbergu un mājinieku Maksimu Martiško. Laukuma saimnieki cīņas galotnē nopelnīja vēl vairākus noraidījumus, bet cīņas beigās centās panākt izlīdzinājumu, aizstājot vārtsargu ar laukuma spēlētāju, taču vienu vārtu pārsvaru HK "Rīga" saglabāja.

Ar 28 spēlēs iekrātiem 59 punktiem HK "Rīga" arvien ir 5. vietā MHL Rietumu konferencē.