HK «Rīga» uzvar un cīnīsies par 5.vietu jauniešu komandu Pasaules kausa turnīrā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 8 mēnešiem.

Jauniešu hokeja komanda HK "Rīga" ceturtdien Jekaterinburgā, Krievijā, ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Kazahstānas vienību Astanas "Sņežnije Barsi" pēdējā spēlē Pasaules kausa izcīņas grupas kārtā un turnīra noslēgumā pretendēs uz 5.vietu, liecina organizatoru informācija. Jau pirms pēdējās grupas spēles abām komandām vairs nebija izredžu tikt pusfinālā.

(papildināts ar HK "Rīga" nākamajiem pretiniekiem)
Erlenda Kļaviņa un Roberta Baranovska gūtie vārti HK "Rīga" ļāva trešā perioda sākumā likvidēt vienu vārtu deficītu un izvirzīties vadībā, tomēr pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Kazahstānas komanda panāca izlīdzinājumu. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos izšķirošais trāpījums bija Kirila Galohas rēķinā.

Spēlē par 5. vietu HK "Rīga" sestdien tiksies ar Somijas komandu Turku TPS-20, kas ieņēma trešo pozīciju otras grupas turnīra tabulā.

Pirmajās divās spēlēs Latvijas komanda piekāpās Jekaterinburgas "Avto" (1:3) un zaudēja ASV junioru hokeja līgas (USHL) klubam Čikāgas "Steel" (2:3), šķiroties no izredzēm uz iekļūšanu pusfinālā.

Otrā grupā spēlēja Krievijas vienība Ņižņijnovgordas "Čaika",  Turku TPS-20, Zviedrijas "Djurgarden" un Baltkrievijas komanda Bobruiskas "Dinamo". Katras grupas divas labākās komandas cīņu turpinās pusfinālos. Grupu vājākās komandas noskaidros 7. vietas ieguvējus.

Turnīra uzvarētāji kļūs zināmi svētdien.

HK "Rīga" gatavojas Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonai, ko sāks 5. septembrī mājās pret Maskavas "Krasnaja Armija".