HK «Rīga» nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē Austrijas klubam MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

HK "Rīga" piektdien Piņķos ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Austrijas klubam Zalcburgas "Red Bull" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, lai gan mājiniekiem otrās trešdaļas sākumā bija trīs vārtu pārsvars, liecina organizatoru informācija. Abas komandas sestdien tiksies vēlreiz.

Laukuma saimniekiem divus vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, bet viens precīzs raidījums bija Deivida Sarkaņa rēķinā. Pēcspēles metienos HK "Rīga" palika tukšā un neizmantoja nevienu no trim iespējām, turpretim "Red Bull" ar vienu trāpījumu pietika uzvarai.

Maslovskis un Sarkanis pirmajā trešdaļā nodrošināja 2:0 pārsvaru, bet otrā perioda sākumā Maslovskis guva mājiniekiem trešos vārtus. Zalcburgas komanda iedzīšanu sāka ar pirmo vārtu atgūšanu vēl otrajā trešdaļā, savukārt līdz trešā perioda vidum Andreass Eders ar diviem vārtiem panāca "Red Bull" izlīdzinājumu.

Pagarinājums spēles rezultātu neizmainīja, bet pēcspēles metienos savas iespējas nerealizēja Daniels Bogdzjuls, Maslovskis un Linards Mazurs-Mago. Ar ripu Nila Grīnfogela vārtos viesiem uzvaru nodrošināja Jans Hudečeks.

HK "Rīga" ar 15 spēlēs gūtiem 20 punktiem arvien ieņem 8. vietu MHL Ziemeļrietumu divīzijā.