HK «Rīga» negūst vārtus un zaudē MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 8 mēnešiem.

HK "Rīga" sestdien Piņķos palika bez vārtu guvuma un ar 0:4 piekāpās viesiem Mitišču "Atlanti" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimnieki pirmos vārtus ielaida spēles trešajā minūtē, bet otrajā periodā viesi panāca jau 3:0. Vēl viena ripa Egila Mitena sargātajos vārtos nonāca pēdējās trešdaļas vidū, kad viesi rezultatīvi nospēlēja skaitliskā mazākumā.

HK "Rīga" cieta trešo zaudējumu pēc kārtas, jo iepriekš ar divām neveiksmēm noslēdza izbraukuma spēļu sēriju. Deviņās spēlēs HK "Rīga" ir trīs uzvaras un seši zaudējumi.

Nākamo spēli HK "Rīga" hokejisti aizvadīs pirmdien "Arēnā Rīga" pret MHK "Himik" vienību.