HK «Rīga» izbraukumā piekāpjas «Himik» MHL spēlē

HK "Rīga" otrdien viesos Krievijā ar 1:3 piekāpās MHK "Himik" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja organizatori. Vienīgie vārti viesiem bija Ričarda Kondrata rēķinā.

Cīņas gaitā HK "Rīga" atspēlēja vienu vārtu deficītu un panāca neizšķirtu, taču vēlreiz nonāca iedzinējos, bet centienos spēles beigās ar sešiem laukuma spēlētājiem rezultātu izlīdzināt, tukšos vārtos ielaida trešo ripu.

Pirmos vārtus HK "Rīga" ielaida, kad spēlēja vairākumā, bet kļūdījās pie zilās līnijas un Kirils Smirnovs bija precīzs izgājienā vienatnē pret vārtsargu Nilu Grīnfogelu. Kondrats izlīdzinājumu panāca trešā perioda vidū, veiksmīgi nospēlējot vārtu priekšā, taču divas minūtes vēlāk Aleksandrs Hiļčenko līdzīgā situācijā guva laukuma saimniekiem uzvaras vārtus.

Nākamo spēli Latvijas komanda aizvadīs ceturtdien Mitiščos pret "Atlanti". HK "Rīga" hokejistu rēķinā 32 spēlēs ir 21 uzvara un 63 punkti.