HK «Rīga» hokejisti zaudē pirmajā spēlē Sanktpēterburgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

HK "Rīga" sestdien izbraukumā ar 2:3 piekāpās vietējam Sanktpēterburgas "Dinamo" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Otrā abu komandu savstarpējā spēle paredzēta svētdien.

Rūdolfs Maslovskis un Linards Mazurs-Mago pirmajā trešdaļā nodrošināja HK "Rīga" divu vārtu pārsvaru, taču cīņas turpinājumā pārāki bija mājinieki. Otrā perioda septiņās minūtēs "Dinamo" panāca izlīdzinājumu, bet pēdējās trešdaļas vidū Artjoms Ņečajevs laukuma saimniekiem guva uzvaras vārtus.

Pēdējās 39 sekundes HK "Rīga" aizvadīja bez vārtsarga ar sešiem laukuma spēlētājiem, tomēr no sezonā septītā zaudējuma Latvijas vienība neizglābās. HK "Rīga" rēķinā 11 spēlēs ir arī četras uzvaras.

Pēc svētdien Sanktpēterburgā paredzētās nākamās spēles HK "Rīga" atgriezīsies mājās, kur nākamās cīņas aizvadīs 13. un 14. oktobrī.