HK «Rīga» hokejisti pieveic Čehijas klubu MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

HK "Rīga" pirmdien "Arēnā Rīga" ar 3:2 uzvarēja Čehijas klubu Karlovivaru "Energie" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas otrdien tiksies vēlreiz.

Uzvaras vērts bija Rūdolfa Maslovska vārtu guvums sešas minūtes pirms spēles beigām.

Laukuma saimniekiem līdz pirmās trešdaļas vidum divu vārtu pārsvaru nodrošināja Daniels Bogdzjuls un Nikolajs Jeļisejevs, taču uzvarai ar to vēl bija par maz. Viesi vēl pirmajā periodā rezultāta starpību samazināja, bet pēdējā perioda vidū panāca izlīdzinājumu.

Ar 19 punktiem 13 spēlēs HK "Rīga" ieņem 8. vietu Ziemeļrietumu divīzijas 10 komandu konkurencē.

MHL regulārajā čempionātā HK "Rīga" aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas komandām, kā arī pa divām cīņām ar Rietumu konferences otras divīzijas desmit vienībām. Izslēgšanas spēlēs sezonu turpinās katras divīzijas astoņas labākās komandas.