HK «Rīga» hokejisti MHL sezonu sāk ar rezultatīvu uzvaru

HK "Rīga" otrdien Piņķos ar 8:4 uzvarēja Maskavas MHK "Spartak" vienību sezonā pirmajā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja rīkotāji. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Nikolajs Jeļisejevs, kuru atzina par labāko mājinieku sastāvā.

Galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadītajā komandā rezultatīvi bija arī Andris Siksnis, Rodrigo Ābols, Edgars Kurmis, Oskars Batņa un Daniels Riekstiņš.

HK "Rīga" 5. minūtē atklāja rezultātu pēc Siksņa metiena, taču otrās trešdaļas sākumā ar 3:1 priekšā jau bija viesi. Taču divi Jeļisejeva vārti un Ābola trāpījums palīdzēja mājiniekiem līdz pēdējam pārtraukumam atgūt vadību. Pēdējā periodā dominēja HK "Rīga", iemetot vēl četrus vārtus.

MHL regulārajā čempionātā 40 komandas ir sadalītas Rietumu un Austrumu konferencēs, bet katra konference - divās divīzijās. Ar savas divīzijas komandām paredzētas pa divām spēlēm savā laukumā un viesos, savukārt ar savas konferences otras divīzijas klubiem jātiekas pa reizei mājās un izbraukumā. Katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm regulārajā čempionātā, pēc kura katras divīzijas astoņas komandas tiks izslēgšanas turnīrā.

Nākamā spēle HK "Rīga" hokejistiem būs ceturtdien Piņķos pret Doņeckas "Molodaja Gvardija" no Ukrainas