HK «Rīga» gada pirmajā spēlē zaudē Čehijā

HK "Rīga" trešdien izbraukumā Čehijā ar 2:4 piekāpās Karlovi Varu "Energie" gada pirmajā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija.

Vārtus Latvijas komandā guva Edgars Opuļskis un Andris Siksnis.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās jau pirmajā minūtē, bet otrā perioda vidū neizšķirtu atjaunoja Opuļskis. Līdz pēdējās trešdaļas vidum "Energie"panāca 4:1 pārsvaru, savukārt HK "Rīga" spēja atbildēt tikai ar Sikšņa iemesto ripu. Edgars Kurmis minūti pirms cīņas beigām nerealizēja soda metienu.

Galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadītā HK "Rīga" ar 37 spēlēs iekrātiem 75 punktiem saglabāja 4. vietu Rietumu konferencē. Nākamā spēle HK "Rīga" būs piektdien Austrijā pret Zalcburgas "Red Bull".

MHL spēle:

*"Energie" - HK "Rīga" 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Vārtus guva: Jakubs Fleks 2, Daniels Vahutka, Deniss Šimeks - Edgars Opuļskis, Andris Siksnis

Vārtsargi: Davids Honziks - Rihards Cimermanis