«Dinamo» piekāpjas «Amur» vienībai, Sestito traumēts

Noraidījumiem bagātā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otrdien arēnā “Rīga” Rīgas “Dinamo” ar rezultātu 1:2 piekāpās Habarovskas “Amur”. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Kaspars Saulietis.

Pirmajā spēles trešdaļā rezultātu atklāja “dinamietis” Kaspars Saulietis. Pēc dažām minūtēm apmalē iegrūsts tika “Dinamo” labākais snaiperis Tims Sestito. Viņš nespēja saviem spēkiem pamest laukumu. Visticamāk, Sestito šī sezona ir noslēgusies. Pēc šī pārkāpuma sekoja dūru izvicināšana - pārkāpumu izdarījušais Akims Aliu nometa cimdus un izkāvās ar Gintu Meiju. Aliu  noraidījums līdz spēles beigām. Bet rīdziniekiem bija iespēja gandrīz pusotru minūti spēlēt piecatā pret trim “Amur” spēlētājiem, taču izmantot šo situāciju rīdzinieki tā arī nespēja.

Arī spēles otrais periods bija samocīts. Rezultāts uz tablo mainījās tikai pašās trešdaļas beigās, un šoreiz par labu “Amur” vienībai – neizšķirtu rezultātu izdevās panākt Aleksejam Bivaļcevam.

Spēles trešajā trešdaļā “Dinamo” bezzobainie centieni ieraidīt ripu pretinieku vārtos cieš neveiksmi. To gan nevarēja teikt par “Amur” komandu – spēles 54. minūtē “Dinamo” radīto haosu izmantoja Jevgeņijs Gračovs, raidot ripu Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos. Spēles noslēgumā rīdzinieki tā arī nespēja parādīt savu vēlmi cīnīties un uzvarēt mājas arēnā. Pēdējā minūtē Sedlāčeks atstāja vārtus. Treneris Normunds Sējējs pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Pēc tā sekoja “Dinamo” uzbrukums, bet bez metieniem pa vārtiem. Līdz ar to arī likumsakarīgs zaudējums pret “Amur” komandu.

Šobrīd Rīgas "Dinamo" ar 62 punktiem 50 spēlēs ir KHL Rietumu konferences 12. vietā, savukārt "Amur" Austrumu konferencē ar 65 punktiem 53 spēlēs atrodas 11. pozīcijā.

Arī nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs mājās, ceturtdien spēkojoties ar Novosibirskas “Sibirj” vienību.