Daugaviņš gūst «Torpedo» uzvaras vārtus pirms došanās uz Rīgu

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien guva vienīgos vārtus, kas palīdzēja Pētera Skudras trenētajai Ņižņijnovgorodas "Torpedo" ar 1:0 mājās uzveikt Maskavas "Spartak" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Jau svētdien "Torpedo" spēlēs Rīgā pret vietējo "Dinamo".

Daugaviņš bija precīzs jau piektajā minūtē, bet mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās. Ivans Ļisutins "Torpedo" vārtos atvairīja visus 16 metienus.

Laukumā Daugaviņš bija 18 minūtes (18:21), izpildot divus metienus un bloķējot vienu pretinieku metienu. Sezonā 21 spēlē Daugaviņa rēķinā ir četri gūti vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Mārtiņš Karsums izcēlās ar rezultatīvu piespēli mačā, kurā viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" mājās ar 4:3 pēcspēles metienos uzvarēja HK "Soči" hokejistus. Karsums asistēja Dmitrijam Kazionovam, kurš pirmās trešdaļas beigās atklāja rezultātu.

Karsums spēlēja 14 minūtes (14:03), izpildīja piecus spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus. Šosezon Mārtiņš ir iemetis vienus vārtus un deviņreiz piespēlējis.

Jau vēstīts, ka Rīgas "Dinamo" piektdien izbraukuma noslēgumā ar 1:3 zaudēja Čerepovecas "Severstaļ".