Vārtsarga Armaļa debijā Rīgas «Dinamo» neizglābjas Čerepovecā

Pirmo reizi Rīgas "Dinamo" vārtos stājoties lietuvietim Mantam Armalim, Latvijas klubs piektdien Krievijā ar 1:3 zaudēja Čerepovecas "Severstaļ" vienībai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Gandrīz visu pēdējo trešdaļu "Dinamo" spēlēja pretinieku zonā, bet minimālo deficītu likvidēt nespēja un vēl ielaida ripu tukšos vārtos.

Latvijas komandā izcēlās Miks Indrašis, kurš otrās trešdaļas beigās samazināja rezultāta starpību līdz minimālam 1:2 deficītam. "Severstaļ" guva divus vārtus otrajā trešdaļā un pēdējā periodā ar vārtsarga Jūliusa Hudāčeka palīdzību veiksmīgi noturējās aizsardzībā.

Labākās iespējas pirmajā trešdaļā "Dinamo" bija pašā spēles sākumā, kad enerģiskos uzbrukumos mazliet precizitātes pietrūka Ansi Salmelam. Skaitliskajā vairākumā spēle gan neizdevās, un divi noraidījumi palika neizmantoti.

"Severstaļ" drīz pēc pārtraukuma atklāja rezultātu aizturēta soda situācijā, kad ripu starp Armaļa kājsargiem ar spēcīgu metienu raidīja Pavels Černovs. Vairākumā tuvu panākumam bija arī rīdzinieki, tomēr Ņikita Jevpalovs trāpīja pa vārtu stabu, turklāt mājinieku vārtos pārliecinoši darbojās Hudāčeks.

Pārsvaru laukuma saimnieki divkāršoja piecas minūtes pirms pārtraukuma skaitliskajā vairākumā - spēcīgu Aleksandra Jevsejenkova šāvienu no zilās līnijas spēlētāja aizsegtais Armalis tvert nespēja. "Dinamo" spiediens pēdējās perioda minūtes vainagojās ar labu uzbrukumu, ko Indrašis rezultatīvi pabeidza ar ērtu un precīzu metienu.

Visi viesu centieni uzbrukumā pēdējā trešdaļā palika bez pozitīva rezultāta. Vairāk nekā divas minūtes pirms beigu svilpes Armali aizstāja laukuma spēlētājs, bet tukšajos vārtos ripu pēdējās minūtes sākumā raidīja Jurijs Trubačovs.

Sezonā 21 spēlē Rīgas "Dinamo" ir tikai trīs uzvaras un astoņi punkti, kas neļauj tikt augstāk par stabili pēdējo vietu Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā.

"Dinamo" nākamā spēle būs svētdien Rīgā pret uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas "Torpedo", ko galvenā trenera amatā vada Pēteris Skudra. Savu līdzjutēju priekšā rīdzinieki aizvadīs nākamās piecas spēles.