Balcera vārtu guvums palīdz Otavas «Senators» pārspēt Vinipegas «Jets»

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva savus otros vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā, palīdzot savai komandai Otavas “Senators” papildlaikā ar 4:3 pārspēt Vinipegas “Jets”, liecina organizatoru informācija.

Balcers laukumā bija 11 minūtes un 50 sekundes. Ar vārtu guvumu viņš izcēlās otrās trešdaļas vidū, kas panāca izlīdzinājumu 2:2. Statistikas ailītēs Rūdolfs šajā spēlē atzīmējies ar četriem metieniem pa vārtiem, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Šobrīd Balers jau NHL aizvadījis 15 spēles, kuru laikā savācis piecus punktus – viņa rēķinā pieci vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

Šobrīd Otavas “Senators” ar 49 punktiem 58 spēlēs ir ne tikai Austrumu konferences, bet arī visas līgas vājākā komanda. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Čikāgas “Blackhawks”.

Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība ar 4:5 piekāpās Kalgari “Flames”.

Bļugers laukumā pavadīja desmit minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, pielietoja četrus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Penguins” ar 67 punktiem 58 spēlēs šobrīd ir Austrumu konferences devītajā [ozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība aizvadīs jau svētdien, krustojot nūjas ar Ņujorkas “Rangers”.