Ābols: Uz ledus Rīgas «Dinamo» izdarīja to, ko plānoja uz tāfeles

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 6 mēnešiem.

Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Artis Ābols pēc svētdien ar 3:1 uzvarētās spēles pār Harija Vītoliņa vadīto Maskavas ''Dinamo'' atzina, ka noteicošā bijusi pašaizliedzība. Mājiniekiem "Arēnā Rīga" izdevies īstenot iepriekš kaldinātos teorētiskos plānus.

''Laba pašaizliedzība. Izdevās uz ledus izdarīt to, ko bijām pirms spēles plānojuši uz tāfeles,'' sacīja Ābols. ''Līdz pirmajam noraidījumam otrajā trešdaļā spēle ritēja, kā būtu vēlējušies. Pēc diviem noraidījumiem otrajā trešdaļā Maskavas ''Dinamo'' pārņēma iniciatīvu un nebija viegli.''

''Ar pašaizliedzību un pašatdevi, arī labu vārtsarga [Jakuba Sedlāčeka] spēli guvām uzvaru,'' sacīja Ābols, kurš vēlējās pateikties arī skatītājiem, kuri uz spēli bija ieradušies kuplā skaita. ''Kā vecos, labos laikos - pilnas tribīnes,'' viņš teica.

''Apsveicu rīdziniekus ar uzvaru. Mēs nogulējām pirmās 20-21 minūtes un tikai tad sākām spēlēt [kad bija jau 0:3],'' sacīja Vītoliņš. ''Mēģinājām atgriezties spēlē, radījām spiedienu vārtu priekšā. Taču hokejs jāspēlē visas 60 minūtes.''