Spēles futbola virslīgā atsākas ar «Spartaks» uzvaru pār «Daugavpili»

Sestdien pēc izlašu pārtraukuma atsākās Latvijas futbola virslīgas spēles, un pirmajā Jūrmalas “Spartaks” ar 3:0 uzvarēja “BFC Daugavpils” vienību.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 78. minūtē, kad bumbu vārtu labajā stūrī raidīja Oluvatimilehins Abioduns Ogunju. Jau pēc minūtes rezultāts uz tablo bija 2:0 – vārtu autors Aleksandrs Solovjovs. 82. minūtē savu iespēju realizēja Leons Vambā, neatstājot daugavpiliešiem vairs ne mazākās iespējas uz atspēlēšanos.

Virslīgā līderpozīcijās ar 49 punktiem 19 spēlēs ieņem RFS, no kā divus punktus atpaliek “Valmiera FC”, kurai gan par divām spēlēm vairāk, bet trijnieku noslēdz čempionvienība “Riga FC” ar 41 punktu – tikai piektdien šī vienība šķīrās no galvenā trenera Andra Riherta.

Ceturtajā pozīcijā ir “Liepāja” ar 30 punktiem 21 spēlē, 30 punktus 23 mačos sakrājis “Spartaks”, bet “Daugavpils” ar 28 punktiem 21 spēlē noslēdz sešinieku. 18 punktus 22 mačos ir sakrājusi “Metta”, bet virslīgas tabulu noslēdz “Noah Jūrmala” ar trim punktiem, kura gan no virslīgas jau izstājās vasarā.

Šajā sezonā virslīgā startēja deviņas vienības, taču īsi pirms Jāņiem FK “Ventspils” paziņoja par izstāšanos no virslīgas finansiālu grūtību dēļ, un vēlāk arī skandālu pārņemtā “Noah Jūrmala” vienība.