Rakels Polijas futbola čempionātā gūst vārtus sestajā spēlē pēc kārtas

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Deniss Rakels pirmdien guva divus vārtus Polijas Ekstraklases čempionātā, palīdzot Krakovas "Cracovia" cīnīties neizšķirti 2:2 savā laukumā pret Kelces "Korona", ko pārstāv Aleksandrs Fertovs un Vladislavs Gabovs, liecina rīkotāju informācija. Rakels bija rezultatīvs sestajā mačā pēc kārtas. Šajās sešās spēles viņš pretinieku vārtsargus pārspējis astoņas reizes.

Rakels guva vārtus mača 3.minūtē, izvirzot "Cracovia" komandu 1:0 vadībā. Turpinājumā ar diviem gūtiem vārtiem "Korona" rindās atbildēja spānis Airams Kabrera, kurš bija precīzs mača 19. un 58.minūtē. Latvijas uzbrucējs mača 80.minūtē panāca neizšķirtu 2:2.

Fertovs šajā mačā "Korona" rindās laukumā bija visu spēli, savukārt Gabovs nebija pieteikts spēlei.

Kopumā šosezon Polijas Ekstraklases čempionātā Rakels guvis 14 vārtus, kas ir otrais labākais rādītājs aiz ungāra Nemanjas Nikoliča, kurš turnīra vicelīderes Varšavas "Legia" rindās guvis 20 vārtus.

"Cracovia" ar 35 punktiem 20 mačos turnīra tabulā ieņem 3.vietu, savukārt "Korona" ar 25 punktiem 20 spēlēs ierindojas 10.pozīcijā.

Jau ziņots, ka Rakels septembrī pagarināja līgumu ar "Cracovia" līdz 2018.gadam.

Rakels ir viens no četriem pretendentiem uz 2015.gada Latvijas labākā futbolista balvu, kuras ieguvēju paziņos 18.decembrī. Pārējie kandidāti ir vārtsargs Andris Vaņins, aizsargi Kaspars Gorkšs un Kaspars Dubra.