Latvijas čempionāts enduro sprintā

Valdība lēmusi par jauniem noteikumiem Covid-19 pandēmijas samazināšanā sporta jomā

2021. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēle Latvija - Krievija

Latvijas U-21 futbolisti piekāpjas Krievijai; godavārti kompensācijas laikā

Latvijas U-21 futbola izlase 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē otrdien "Skonto" stadionā ar rezultātu 1:4 piekāpās Krievijas vienaudžiem, liecina Latvijas Futbola federācijas (LFF) informācija.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlasei izdevās sāncenšiem izrādīt ievērojamu pretestību, vienīgos vārtus ielaižot 28. minūtē, kad izcēlās Konstantīns Kučajevs. Tomēr otrā puslaika ievadā viesi nosvēra uzvaras kausus sev par labu, kad ar četru minūšu intervālu precīzi bija Pāvels Maslovs un Daniils Lisovijs. Par spīti vairākiem labiem spēles nogriežņiem Latvijas izlases izpildījumā viesi savu pārsvaru palielināja, kad mača izskaņā bumbu vārtos raidīja Aleksandrs Lomovickis.

Jau spēles kompensācijas laikā Latvijas izlasei tomēr izdevās gūt goda vārtus – precīzi ar galvu pēc Daniila Skopenko piespēles sita Kristers Lūsiņš, kuram šī bija debijas spēle Latvijas U-21 valstsvienībā, vēsta LFF.

Abu komandu savstarpējā pirmā apļa mačā pērnajā novembrī savā laukumā ar 2:0 uzvarēja  Krievija.

Šī Latvijas izlasei bija noslēdzošā cikla mājas spēle. Kvalifikācijas turnīru komanda pabeigs pēc mēneša Polijā.

Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlase ar četriem punktiem deviņās spēlēs noslēdz savu apakšgrupu, kamēr Krievija desmit mačos iekrājusi 23 punktus un garantējusi pirmo vietu apakšgrupā.