Latvijas U-17 futbolisti neizšķirtu pret Melnkalni izcīna divos Tbilisi stadionos

Latvijas U-17 izlases futbolisti pirmdien Tbilisi 2018.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra pēdējā spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 pret Melnkalni, turklāt spēle notika divos stadionos, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija. Spēcīgā vējā stadionā Gruzijas galvaspilsētā salūza prožektors, kas nokrita no apgaismes staba, un vietējie rīkotāji maču pārcēla uz citu arēnu.

(papildināts pēc spēles noslēguma)
Gandrīz visa spēle, izņemot pirmo pusotru minūti, notika otrajā stadionā, kur arī tika gūti abi vārti. Melnkalni 50.minūtē vadībā izvirzīja Nikša Vujanovičs, savukārt Renārs Varslavāns 71.minūtē ar 11 metru soda sitienu atjaunoja neizšķirtu un nodrošināja Latvijai trešo vietu grupā.

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā Latvijas U-17 izlase iepriekš turnīrā zaudēja mājiniecei Gruzijai (0:1) un grupas uzvarētājai Itālijai (0:1). Pirmajās divās spēlēs zaudēja arī Melnkalne, tādējādi abas komandas nepretendēja uz tikšanu nākamajā kārtā un savstarpējā duelī pretendēja uz 3.vietu.

Nākamajā atlases kārtā iekļūs pa divām 13 grupu komandām un četras labākās trešo vietu ieguvējas, kā arī divas augstāk izliktās komandas, kas priekšsacīkstēs nepiedalās. Ne Latvijai, ne Melnkalnei nebija izredžu tikt tālāk kā trešās vietas ieguvējai.

Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas Anglijā notiks no 4. līdz 20.maijam, spēlēs 16 komandas, kuru vidū vieta jau ir garantēta mājiniekiem.